#ZostańWDomu z HONOR – kampania Live with HONOR i zniżki dla użytkowników

HONOR zachęca do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia mimo pozostawania w domach – Inteligentne urządzenia HONOR na każdą okazję

  •  HONOR łączy siły międzynarodowego piłkarza, znanego na świecie wspinacza, influencerów oraz aplikacji fitness i klubów sportowych, by wprowadzić #LiveWithHONOR, cykl praktycznych ćwiczeń, które można wykonywać w domu, by utrzymać kondycję i zdrowie
  • Specjalne oferty na HONOR MagicWatch 2 i HONOR 20 Pro, na czas domowej izolacji są dostępne w Polsce przez cały maj lub do wyczerpania zapasów

Sportowa aktywność w domu staje się nową normą, a globalna marka technologiczna HONOR rozpoczyna kampanię „Live with HONOR” obejmującą współpracę z największymi osobowościami sportu i klubami sportowymi oraz szereg pro-zdrowotnych działań i aplikacji.

W związku z  globalną kampanią „Live with HONOR” w Polsce będzie można skorzystać z promocji na wybrane produkty marki HONOR przez cały maj. W dostępnej ofercie promocyjnej znajdziemy HONOR MagicWatch 2 (46mm, black&silver) w cenie rekomendowanej 699zł oraz HONOR MagicWatch 2 (42mm, black) w cenie rekomendowanej 599zł. Produkty w obniżonych cenach dostępne będą w RTV Euro AGD, x-kom, Neonet oraz Komputronik.

Szukasz wysokiej klasy smartwatcha takiego jak HONOR MagicWatch 2, który pomoże Ci obserwować poziom SpO2 i monitorować tętno podczas wyczerpujących treningów? Polujesz na urządzenie takie jak HONOR 20 Pro, które pozwoli Ci zaplanować, rejestrować i oceniać treningowe postępy przy pomocy aplikacji zdrowie, a nawet codziennie dzielić się ćwiczeniami z bliskimi dzięki wysokiej jakości poczwórnej kamerze 48Mpix? HONOR uważa, że najnowsze technologie mogą pomóc w prowadzeniu aktywnego trybu życia w każdym miejscu i chwili. Dodatkowo w promocji, w sieci Play możesz mieć te dwa produkty w jednej ofercie – przy wyborze HONOR 20 Pro w abonamencie, w taryfie L otrzymasz HONOR MagicWatch 2 (46mm) za 1zł*.

Kampania #LiveWithHONOR ma nie tylko zapewnić naszym fanom i klientom doskonałe oferty, ale także zachęcić ich do aktywnego i zdrowego trybu życia nawet podczas domowej izolacji” – powiedział George Zhao, prezes HONOR. „Zgodnie ze strategią HONOR 1+8+N, dążymy do dostarczania inteligentnych urządzeń, które sprawdzą się w każdej sytuacji”.

Utrzymaj formę i dbaj o zdrowie dzięki niezbędnikowi HONOR Zostań-w-domu (Stay-at-Home Essentials)

 Pragnąc zachęcić więcej osób do dbania o formę i zdrowie podczas #ZostanwDomu, HONOR wprowadza liczne programy fitness i streamingi umożliwiające wspólnie ćwiczenie ze znanymi instruktorami, klubami sportowymi i aplikacjami.

Wyposażone w zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia i kondycji oraz wiele trybów sportów halowych i zewnętrznych, urządzenia ubieralne HONOR są niezawodnymi towarzyszami fitnessu, umożliwiającymi początkującym i zaawansowanym sportowcom utrzymanie aktywności fizycznej.

Zobacz, jak HONOR Band 5 pomaga międzynarodowemu piłkarzowi Delemu Alli w monitorowaniu tętna podczas treningu, albo jak HONOR MagicWatch 2 wspiera światowej sławy wspinacza Alexandra Megosa w zwiększaniu wydajności.

Oprócz śledzenia wydajności podczas treningu kluczowa jest także koncentracja i motywacja. Już wkrótce do Polski trafią słuchawki HONOR Magic Earbuds, które zapewnią najwyższą jakość dźwięku, gdziekolwiek będziesz, pozwalając całkowicie zanurzyć się w muzyce podczas intensywnego wysiłku.

HONOR współpracuje z, należącymi do najpopularniejszych w Londynie, studiami fitness takimi jak FLY LDN i Flex Chelsea, które prowadzą serię treningów na żywo.

Pozostań w kontakcie z otaczającym Cię światem dzięki urządzeniom HONOR na każdą okazję

Nasze życie jest kształtowane przez codziennie doświadczenia. Im więcej osób będzie prowadzić szczęśliwe i zdrowe życie, tym bardziej energiczny i inspirujący będzie nasz świat. HONOR z dumą oferuje inteligentne urządzenia na każdą okazję, aby pomóc ludziom żyć pełnią życia w nowej dla nas wszystkich sytuacji. Dzięki HONOR MagicWatch 2 i HONOR Band 5 możesz śledzić swój poziom SpO2, tętno i jakość snu, a dzięki HONOR Magic Earbuds[1], które już niebawem pojawią się w Polsce, będziesz cieszyć się ulubionymi utworami w najlepszym wydaniu w dowolnym miejscu i czasie.

Sprawdź najnowsze oferty na oficjalnej stronie HONOR Polska i dowiedz się jak #LivewithHONOR.

źródło: HONOR

***

*oferta w sieci Play ważna do wyczerpania zapasów

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: