TCL prezentuje w Polsce serie telewizorów QLED C81 i C71 – ceny

Zaprojektowane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, nowe modele wnoszą do domów bogactwo szczegółów dzięki najwyższej jakości, niezrównanej wydajności i szerokiej dostępności. Telewizory TCL QLED C81 i C71 własnie trafiły do Polski.

TCL QLED C81 i C71

Urządzenia będą dostępne w sprzedaży w całym kraju od maja 2020. Telewizory serii C81 występują z ekranami o przekątnych 75, 65 i 55 cali, natomiast seria C71 to trzy modele o przekątnych 65, 55 i 50 cali.

TCL QLED C71

Nowe serie wyposażone są w jedną z najbardziej zaawansowanych na świecie technologii wyświetlania Quantum Dot, oferującą konsumentom najbardziej realistyczne wrażenie oglądania dzięki znakomitej jakości obrazu. Obsługiwane przez Dolby Vision ekrany z serii C81 i C71 umożliwiają wyświetlanie obrazu w rozdzielczości HDR10+ 4K z niesamowitą jasnością, wysokim kontrastem, bogatą paletą kolorów i niezwykłą szczegółowością. Dzięki zastosowaniu Dolby Atmos obie serie zapewniają zapierający dech w piersiach dźwięk przestrzenny o niesamowitej głębi i precyzji. Seria C81 wyposażona jest również we wbudowany wysokiej klasy soundbar firmy ONKYO, który przynosi do domu dźwięk kinowej jakości. Marka zadbała również o odpowiednie odświeżanie ekranu, seria C81 posiada 100 Hz płynności obrazu (w wersjach 65” oraz 75”), a telewizor 55-calowy ma zastosowaną technologię własną – opatentowaną przez TCL – Motion Clarity PRO.

TCL QLED C81

Serie C81 i C71 wyposażone są również w inteligentne funkcje obsługiwane przez TCL AI-IN – ekosystem sztucznej inteligencji TCL, który rewolucjonizuje możliwości telewizora poprzez inteligentną optymalizację parametrów dźwięku i obrazu. W obie serie wbudowany jest najnowszy system operacyjny Android, który oferuje dostęp do nieskończonych możliwości rozrywki dzięki wielu dostępnym aplikacjom, zintegrowanym funkcjom Google Home i Google Assistant, obsłudze głosowej oraz kompatybilności z takimi rozwiązaniami jak T-cast, Chromecast i Alexa. Eleganckie wzornictwo obu serii stanowi doskonałe uzupełnienie domowych wnętrz, oferując żywe i indywidualne wrażenia kina domowego.

Nowa seria telewizorów trafia do użytkowników z wbudowanym systemem Android 9.0 oraz uzupełniającymi go usługami Google Home i Google Assistant. Konsumenci mogą używać sterowania głosowego do wykonania dużej ilości działań oraz kontrolować treści i funkcje telewizora, a także innych kompatybilnych inteligentnych urządzeń domowych.

Telewizory są również zgodne z Alexą. Obaj asystenci uczą się tym bardziej, im częściej się z nich korzysta. Wygoda użytkowania telewizorów jest dodatkowo wzbogacona o zastrzeżoną przez TCL technologię sztucznej inteligencji AI-IN, która wykorzystuje uczenie maszynowe w celu inteligentnej optymalizacji dźwięku i obrazu, zapewniając prawdziwie spersonalizowane wrażenia podczas oglądania. Sterowanie głosem bez użycia rąk pozwala konsumentom na niezwykle wygodną obsługę telewizora, umożliwiając im równoczesne wykonywanie różnych domowych czynności bez utraty żadnego momentu wyświetlanego na ekranie filmu czy programu. Wszystko to dzięki wbudowanemu w telewizor odbiornikowi głosowemu, który wyłapuje nasz głos nawet z odległości 3 metrów. Możemy na przykład przygotowując kolację w kuchni wydać komendę do naszego telewizora, aby zrobił głośniej, zmienił stację czy zgasił lampkę. Dzięki szerokiej gamieprogramów dostępnych na Android TV, strumieniowe przesyłanie treści nigdy nie było łatwiejsze. W telewizorach dostępne są natywne aplikacje 4K HDR takie jak Netflix, Amazon Prime Video i YouTube. Użytkownikom z pomocą przychodzą innowacyjne funkcje, takie jak łatwe przełączanie pomiędzy uruchomionymi zadaniami, konta dla wielu użytkowników czy inne ustawienia, zapewniające wszystkim członkom rodziny możliwość korzystania z ulubionych treści. Ponadto, kompatybilność z T-Cast i Chromecast umożliwia strumieniowe przesyłanie treści ze smartfonów i komputerów, niezależnie od tego, czy są to urządzenia Mac czy Windows, iPhone’y czy telefony z systemem Android.

Główne cechy charakterystyczne to:

Seria TCL C81

 • Technologia Obrazu Quantum Dot
 • Dolby Vision i Dolby Atmos
 • HDR 10+
 • Motion clarity – odświeżanie obrazu 100 Hz (w telewizorach 75” i 65”)
 • Wbudowany soundbar Onkyo
 • TCL AI-IN
 • Hands-free Voice Control
 • System Android 9.0
 • Bezramkowy design

Seria TCL C71

 • Technologia Obrazu Quantum Dot
 • Dolby Vision i Dolby Atmos
 • HDR 10+
 • TCL AI-IN
 • Hands-free Voice Control
 • System Android 9.0
 • Bezramkowy design

Ceny:

 • Seria C81 będzie dostępna w cenie 7499 zł – 75”, 4799 zł – 65”, 3499 zł – 55”
 • Seria C71 będzie dostępna w cenie 3999 zł – 65”, 2999 zł – 55”, 2499 zł – 50”

* Asystent Google nie jest dostępny w niektórych językach i krajach. Asystent Google wymaga połączenia z Internetem. Dostęp do Internetu może wiązać się z opłatami. Dostępność i wydajność niektórych funkcji i usług jest zależna od danej usługi, urządzenia i wydajności sieci i może nie być dostępna we wszystkich obszarach.
**Zgodność z Alexa umożliwia korzystanie z urządzeń Amazon Alexa, w tym Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot i Echo Plus (do kupienia osobno).

 

2 komentarze do “TCL prezentuje w Polsce serie telewizorów QLED C81 i C71 – ceny

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: