OPPO A31 w nowej ofercie i kampanii „Super Deal” T-Mobile

Model OPPO A31, jako jeden z rekomendowanych przez T-Mobile smartfonów, pojawił się w ofercie operatora oraz zaistnieje w szerokiej kampanii ją promującej. Spoty telewizyjne z tym urządzeniem można będzie oglądać już od 12 maja.

OPPO A31 to model z najnowszego portfolio OPPO; oferuje atrakcyjną, młodzieżową stylistykę i płynne, stabilne działanie. Wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P35 wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci zewnętrznej (z opcją rozszerzenia o 256 GB kartą SD) oferuje przyjemny komfort pracy i świetne wsparcie w czasie rozrywki. Pojemna bateria 4230 mAh pozwala na nawet 45 godzin rozmów i ponad 18 dni czuwania. Dzięki trzem aparatom tylnym użytkownik wykona zróżnicowane i barwne fotografie. Z kolei przedni aparat o rozdzielczości 8MP (f/2.0) ze wsparciem sztucznej inteligencji i funkcją dostosowania efektu upiększenia zapewnia naturalne i subtelne autoportrety. Całości dopełnia atrakcyjna, nowoczesna i ciesząca oko stylistyka i doskonałe wykończenie urządzenia, elementy typowe dla OPPO.

Pół roku za pół ceny

OPPO A31 jest również bohaterem najnowszej kampanii T-Mobile. Teraz dostępny za symboliczną złotówkę w najnowszej ofercie „Pół roku za pół ceny” z abonamentem 79 zł/mies. przy umowie na 24 miesiące (39,50 zł/miesięcznie przez pierwsze 6 miesięcy). Promocji towarzyszyć będzie również poniższy spot:

Kampania reklamowa „Super Deal” od T-Mobile będzie obecna w telewizji, internecie i mediach społecznościowych. Potrwa do 4. czerwca br.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można w regulaminie http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/super-deal

Źródło: OPPO

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: