Miniraport: Kierunki rozwoju IT dla sektora bankowego

Przedstawiamy najnowszą publikację Miniraport: Kierunki rozwoju IT dla sektora bankowego, w której zebraliśmy najważniejsze o technologiach i trendach dla jednego z kluczowych obszarów działalności naszej firmy. 

Celem Autorów było stworzenie przejrzystego dokumentu, w którym czytelnik będzie mógł pozyskać obiektywne i konkretne informacje na temat sytuacji w tym sektorze. W raporcie zawarliśmy informacje o wyzwaniach i działaniach jakie są aktualnie podejmowane przez firmy z branży bankowości, a także o wpływie pandemii koronawirusa na kluczowe obszary działalności sektora. Wieloletnie doświadczenie w pracy na tym rynku pozwala nam na rzetelną ocenę docierających z różnych źródeł informacji, dzięki czemu udostępniony materiał oddaje w pełni oczekiwania naszych klientów. 

Jako partner technologiczny chcemy skupiać się na konkretnych potrzebach naszych klientów. W dobie pandemii zalewa nas fala informacji i trudno śledzić doniesienia i analizy ze wszystkich źródeł. Dlatego postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje, dotyczące sektorów naszych klientów – zaczynając od sektora bankowego, z którym bardzo intensywnie współpracujemy od lat. Piotr Zyguła, Prezes Zarządu JCommerce Sp. z o.o. 

źródło: JCommerce

Miniraport kierunki rozwoju dla sektora bankowego

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: