OPPO wpiera wspaniałą akcję – Posiłek dla seniora

OPPO wspiera Grupę Warszawa we wspaniałej akcji #PosiłekDlaSeniora – przekazuje telefony by ułatwić komunikację i logistykę projektu.

OPPO czynnie angażuje się we wsparcie inicjatyw wspierających społeczność cierpiącą w związku z pandemią koronawirusa. W ostatnim czasie firma przekazała blisko 190 smartfonów dla podopiecznych 24 świetlic środowiskowych, 50 smartfonów w inicjatywie #ZdolniZdalni, a teraz wspiera lokalną inicjatywę warszawskiej grupy gastronomicznej – Grupy Warszawa w ich akcji #PosiłekDlaSeniora. Smartfony OPPO trafią do rosnącej grupy kierowców, którzy – realizując setki dostaw dziennie – muszą być w stałym kontakcie. Dziś dostawy realizowane są na terenie Warszawy i Wrocławia, za chwilę akcja obejmie Trójmiasto i kolejne miasta.
Posiłek dla seniora_2.png
W ramach akcji, codziennie pod drzwi Seniorów dostarczane są zestawy 4 zbilansowanych posiłków składających się ze śniadania, zupy, dania głównego oraz podwieczorku, a – stworzony przez Grupę Warszawa program – jest szansą na pomoc nie tylko seniorom, ale także pracownikom gastronomii. W akcję zaangażowali się znani ambasadorzy, jak: Ola Domańska, Maja Bohosiewicz, What Anna Wears czy Ania Lewandowska i Kasia Dziurska.
Zbiórka funduszy na potrzebę akcji realizowana jest tutaj: https://zrzutka.pl/z/posilekdlaseniora
źródło: OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: