Motorola razr – nowe funkcje wyświetlacza Quick View z Androidem 10

Innowacyjna konstrukcja modelu Motorola razr rozpoczęła rewolucję w segmencie smartfonów ze składanym ekranem. Wyróżnia się on jednak nie tylko rozwiązaniami sprzętowymi — w nowym formacie urządzenia liczą się też oprogramowanie i jego nieograniczone możliwości. Dlatego też Motorola przygotowała przełomowe rozwiązanie programowe, które wraz z unikatowym wyświetlaczem Quick View umożliwia interakcję z telefonem w zupełnie nowy sposób.

Użytkownicy smartfona razr uwielbiają jego zalety użytkowe, wszechstronność oraz wygodny dostęp do aktualnych informacji bez odwracania uwagi od wykonywanych czynności. Aktualizacja systemu modelu razr do wersji Android™ 10 znacznie doskonali i rozszerza funkcjonalność wyświetlacza Quick View, oferując użytkownikom na podstawie ich opinii niezrównany komfort obsługi telefonu.

Razr Android make a phone call

Szybsze opcje pozostawania w kontakcie

Do ulubionych kontaktów można zadzwonić bez otwierania telefonu — aby do nich przejść, wystarczy przeciągnąć w lewo palcem po wyświetlaczu Quick View*. Komunikacja jest teraz jeszcze łatwiejsza, ponieważ dzięki nowej funkcji Smart Reply i nowej klawiaturze wyświetlacza Quick View można czytać wiadomości z najpopularniejszych komunikatorów oraz na nie odpowiadać.

Razr Android group-selfie

Nowy sposób robienia selfie

Rozbudowane funkcje aparatu przedniego Quick View w smartfonie razr umożliwiają teraz robienie selfie na nowe sposoby, kiedy urządzenie jest zamknięte. Użytkownicy mają do dyspozycji więcej trybów aparatu, takich jak Grupowe selfie, Tryb portretu czy Kolor dodatkowy. Do aparatu można również przejść zwykłym przeciągnięciem palca. Kiedy razr jest zamknięty i odblokowany, aparat można otworzyć, przeciągając palcem w prawo lub używając funkcji Szybkie zdjęcia, która włącza aparat po pokręceniu nadgarstkiem.

Więcej aplikacji na wyciągnięcie ręki

Android™ 10 oferuje jeszcze lepszą funkcjonalność i kompatybilność z najczęściej używanymi aplikacjami. Bezpośrednio z wyświetlacza Quick View można teraz przejść do nawigacji w Mapach Google i odtwarzaczy muzycznych ulubionych serwisów, takich jak Spotify, YouTube Music czy Pandora. Na tym nie koniec dodatkowych opcji — na wyświetlaczu Quick View można też zaprezentować własny styl, dobierając nowe motywy.

Choć Motorola zawiesiła już wysoko poprzeczkę dla wyświetlaczy zewnętrznych w składanych smartfonach, teraz sięga jeszcze wyżej. Przesuwając coraz dalej granice innowacyjności składanych urządzeń, Motorola będzie nadal zwracać szczególną uwagę na doskonalenie funkcjonalności wyświetlacza Quick View, aby zapewniać użytkownikom intuicyjną obsługę i jak najlepsze wrażenia.

Globalne wdrożenie systemu Android 10 już trwa.

Motorola razr nagrodzona Red Dot Design Award za znakomity design wchodzi do sklepów

6 kwietnia 2020 nowa Motorola razr zdobyła prestiżową nagrodę Red Dot: „Best of the Best” — będącą najwyższym wyróżnieniem w kategorii wzornictwa produktów, zarezerwowaną dla innowacyjnych projektów o najbardziej przełomowym designie. 22 czerwca 2020 razr stanie się eksponatem na wystawie „Kamienie milowe współczesnego wzornictwa” w Muzeum Wzornictwa Red Dot w Essen wraz ze wszystkimi nagrodzonymi produktami.

Czytaj też: Motorola razr – rusza sprzedaż w Orange oraz w wybranych Smart Store

Do tej pory Motorola razr w Polsce była dostępna jedynie w ofercie Orange. W ciągu tego tygodnia trafi do sprzedaży detalicznej w RTV Euro AGD, Media Expert oraz x-kom. Sugerowana cena detaliczna wynosi 7299 zł.

2 komentarze do “Motorola razr – nowe funkcje wyświetlacza Quick View z Androidem 10

 • 13 maja 2020 o 15:08
  Permalink

  miałem kiedyś taka motorolę z klapka. Ale teraz wolę te nie otwierane telefony. Niedługo będę wymieniał swój tel właśnie na któryś z tych klasycznych modeli motoroli. Obecnie szukam najlepszej opcji na stronie media expert

  Odpowiedz
  • 21 maja 2020 o 17:26
   Permalink

   Widziałem razr’a właśnie w me. Z ciekawości w sumie go oglądałem i ciekawi mnie to czy klapki się znów przyjmą. Jak na razie wydaje mi się, że to opcja dla sentymentalistów

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: