Panasonic rezygnuje ze swojego uczestnictwa w IBC 2020

Panasonic poinformował o rezygnacji ze swojego uczestnictwa w IBC 2020 w Amsterdamie we wrześniu tego roku. Zamiast tego, firma skupi się na wspieraniu swoich partnerów i klientów w działaniach digitalowych, uruchamiając platformę Technology Experience Zone, aby wesprzeć wymianę wiedzy i informacji w branży.

Udoskonalenia wyróżniające model AK-HC3900 obejmują pełny zestaw funkcji HDR/SDR, poszerzoną obsługę wielu formatów (1080: 59,94p, 50p, 59,94i, 50i, 29,97psF, 25psF, 23,98psF, 720: 59,94p/50p) oraz opcję przyszłego uaktualnienia do produkcji 4K 60p/50p z natywną rozdzielczością filmów 4K oraz rozdzielczością poziomą 2000 linii TV.

To była bardzo trudna decyzja. Z niecierpliwością czekamy na coroczne powitanie gości na tym ważnym wydarzeniu branżowym, ale priorytetem musi być dobre samopoczucie, a przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pracowników, partnerów i uczestników. W międzyczasie skupimy się na dodatkowych działaniach i współpracy z naszymi partnerami i liderami w branży, aby stale rozwijać nowe treści dla naszej platformy Technology Experience Zone takie jak transmisje na żywo, webinary, podcasty video i szkolenia. Będziemy dalej rozszerzać naszą ofertę i dążyć do zapewnienia naszym klientom jak najlepszych doświadczeń w sferze wirtualnej, aby mogli być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z Panasonic Broadcast & ProAV, powiedział André Meterian, dyrektor Panasonic Professional Video Systems w regionie EMEA.

Więcej informacji na temat platformy Technology Experience Zone można znaleźć na stronie internetowej: https://business.panasonic.co.uk/professional-camera/Broadcast-and-ProAV-Technology-Experience-Zone.

źródło: Panasonic

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: