SteelSeries Nimbus+ bezprzewodowy kontroler do grania na: iPhone, iPad, iPod touch, Mac oraz Apple TV

SteelSeries, producent sprzętu dla graczy, zaprezentował bezprzewodowy gamingowy kontroler Nimbus+, dedykowany urządzeniom Apple. Jako bazę przy tworzeniu Nimbus+ wykorzystano popularny model Nimbus, dodając nowe funkcje, w tym: klikalne joysticki, nowe spusty ze efektem Halla, nową baterię z 50 godzinami pracy. W zestawie z Nimbus+ znajduje się uchwyt, który pozwoli na zamontowanie iPhone bezpośrednio na kontrolerze, by grać komfortowo.

Zaprojektowany z myślą o graniu na urządzeniach Apple, Nimbus+ oferuje użytkownikom iPhone, iPad, iPod touch, Mac, oraz Apple TV jakość znaną z kontrolerów gamingowych konsol. Ergonomiczny design, ultraresponsywne spusty i przyciski oraz zestaw opcji połączenia z Apple, sprawiają, że Nimbus+ jest najlepszym sposobem, by wznieść granie na urządzeniach Apple na wyższy poziom.

Dzięki uchwytowi na iPhone i 50 godzinom pracy baterii, Nimbus+ jest idealnym kompanem do gier z App Store i Apple Arcade, obsługujących kontrolery, m.in.: Sneaky Sasquatch, Butter Royale czy Crossy Road Castle,” – powiedział Craig Olson, President of Worldwide Mobile w SteelSeries. “Dodaliśmy wiele nowych funkcji, sprawiając, że Nimbus+ stał się nowym standardem wydajności w mobilnym graniu.

Nimbus+ spełnia kryteria bezprzewodowej łączności i parowania, Apple MFi. Nowy kontroler w pełni korzysta z funkcji dostępnych dla gamingowych kontrolerów MFi, w tym odkrywania gier wspieranych przez kontroler, zoptymalizowanego przypisywania przycisków i szybkiego ponownego połączenia.

Nimbus+ podąża ścieżką modelu Nimbus, najlepiej sprzedającego się mobilnego kontrolera do gier, wyznaczając nowe standardy jakości i wydajności. “Cały proces projektowania i budowania sprzętu reprezentuje naszą misję w SteelSeries, by tworzyć najwyższej jakości kontrolery, godne by wspierać granie na urządzeniach Apple.” – powiedział Olson.

Kontroler Nimbus+ jest już dostępny na apple.com. Od 26 maja br. kontroler będzie dostępny również na steelseries.com.

źródło: SteelSeries

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: