Candy FSCTXL815 WIFI – piecz smacznie i zdrowo w piekarniku z Wi-Fi z dodatkiem pary

Firma Candy wprowadziła na polski rynek nowy piekarnik FSCTXL815 WIFI z wieloma praktycznymi funkcjami. Dostępna w urządzeniu opcja pieczenia z dodatkiem pary pozwala przygotować ulubione potrawy, które będą chrupiące, pełne smaku i bardzo zdrowe. Zastosuj funkcję termoobiegu, a rozprowadzana równomiernie temperatura w całym wnętrzu piekarnika pozwoli Ci przygotować dania w krótszym czasie, co przełoży się na oszczędność energii. Dzięki opcji łączności Wi-Fi można m.in. zmienić ustawienia lub sprawdzić status pracy piekarnika w dowolnym miejscu i o dogodnej porze. 

 Idealnie przygotowane potrawy

Uwielbiasz piec ciasta, ale zdarza się, że są one nierówno wypieczone? Praktyczną i wygodną funkcją, która ułatwi przygotowywanie potraw jest termoobieg. W piekarniku Candy FSCTXL815 WIFI za równomierną temperaturę w całym wnętrzu piekarnika odpowiedzialna jest grzałka pierścieniowo – kołowa umieszczona na wentylatorze. Wybierając funkcję termoobiegu w piekarniku Candy FSCTXL815 WIFI możesz być pewny, że ciasta i potrawy będą idealnie upieczone.

 Smaczne i zdrowe potrawy

 Pieczenie z dodatkiem pary w piekarniku Candy FSCTXL815 WIFI pozwoli na przygotowanie smacznych i zdrowych potraw, nie utracą one wartości odżywczych i witamin, a dodatkowo zachowają naturalny smak, kolor i strukturę. Zastosowana opcja pary wpływa na poprawę smaku i zapewnia idealną chrupkość potraw. Wybierając zatem program pieczenia parowego w czasie pieczenia chleba lub mięsa możemy być pewni, że będą one chrupkie na zewnątrz i pełne smaku w środku. Dodatkowym atutem tej funkcji jest także zmniejszenie ilości tłuszczu i oleju podczas pieczenia, ponieważ para wodna zapobiega przywieraniu potraw do blaszki. Dzięki temu przygotowane potrawy są zdrowsze i lżejsze.

Przygotuj pizzę w domu

 Pizza to jedno z najbardziej popularnych dań, które spożywamy w restauracjach, ale chętnie pieczemy ją także w domu. Sekretem idealnej pizzy jest nie tylko ciasto czy wartościowe składniki, ale także sam proces pieczenia. Piekarnik Candy jest świetnie przygotowany na to wyzwanie – specjalna funkcja „pizza” zapewnia odpowiednie nagrzanie dolnej i górnej części urządzenia, co pomoże Ci przygotować w warunkach domowych idealnie dopieczoną, soczystą w środku, a jednocześnie chrupką na wierzchu pizzę.

Komfort i bezpieczeństwo pieczenia

Piekarnik Candy FSCTXL815 WIFI wyposażony został w prowadnice teleskopowe, które wysuwają się lekko i płynnie, a także zapewniają stabilne utrzymanie ciężaru potrawy. Poprawia to także komfort i bezpieczeństwo użytkowania, ponieważ w trakcie pieczenia możemy łatwo wysunąć tacę z gorącym daniem w celu przyprawienia lub wymieszania, bez obawy o zachlapania czy poparzenia. Dodatkowo, urządzenie wzbogacone zostało w aktywny system chłodzenia, zapewnia on chłodną obudowę i bezpieczeństwo mebli podczas pieczenia.

Parowe czyszczenie piekarnika

Martwisz się jak utrzymać czystość w piekarniku? Model Candy FSCTXL815 WIFI posiada program czyszczenia parowego, który znacznie ułatwia usuwanie wszystkich zanieczyszczeń. Wystarczy, że wlejesz wodę we wgłębienie znajdujące się na dnie piekarnika i uruchomisz program czyszczący, a wszystkie zanieczyszczenia zmiękną, dzięki czemu będzie można je łatwo usunąć przy użyciu ściereczki.

 Zarządzaj piekarnikiem z dowolnego miejsca dzięki Wi-Fi

 Piekarnik Candy FSCTXL815 WIFI dostępny jest w sprzedaży w sklepach RTV EURO AGD i Oleole.pl w cenie ok. 1450 zł.

źródło: Candy Group

Jeden komentarz do “Candy FSCTXL815 WIFI – piecz smacznie i zdrowo w piekarniku z Wi-Fi z dodatkiem pary

  • 14 maja 2020 o 11:45
    Bezpośredni odnośnik

    Mam w planach zakup tego modelu, bo ma wiele przydatnych i nowoczesnych funkcji jak czyszczenie parowe, duża ilość trybów pieczenia. Marzenie, czekam na wypłatę i zamawiam 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: