INEA Online TV – nowa odsłona aplikacji mobilnej dla telewizji mobilnej

INEA prezentuje nową odsłonę aplikacji umożliwiającej oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych. Dzięki INEA Online TV klienci będący w zasięgu sieci INEA mogą na ekranach swoich telefonów oraz komputerów oglądać ponad 100 kanałów na 3 urządzeniach jednocześnie.

Nowa wersja INEA Online TV to nie tylko nowoczesna i funkcjonalna szata graficzna czy intuicyjny interfejs. To przede wszystkim możliwość oglądania aż 102 kanałów w sieci INEA i 9 poza siecią – na laptopie lub urządzeniu mobilnym. Aplikacja posiada także system rekomendacji, który podpowiada użytkownikom treści zgodne z ich zainteresowaniami. Mogą oni też stworzyć swoją listę ulubionych kanałów, w aż 9 kategoriach (dla dzieci, sportowe, filmy i seriale, informacyjne, lifestyle, muzyczne, wiedza).

W ramach swojego konta, każdy klient może korzystać z aplikacji na 5 urządzeniach, a w tym samym czasie być zalogowany na aż 3 z nich, oglądając różne programy. Dostęp do INEA Online TV mają wszyscy klienci INEA posiadający aktywną usługę telewizyjną.

Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz App Store. INEA Online TV dostępna jest także w wersji desktopowej, pod adresem: onlinetv.inea.pl. Za wdrożenie i utrzymanie aplikacji odpowiedzialna jest firma Insys Video Technologies, jedna z najszybciej rozwijających się firm wśród integratorów video OTT w Europie.

źródło: INEA

One thought on “INEA Online TV – nowa odsłona aplikacji mobilnej dla telewizji mobilnej

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: