Nowości ekosystemowe Xiaomi w Polsce – router AC2350 oraz Mi Robot Vacuum-Mop

Dziś podczas konferencji Xiaomi nie zabrakło również nowości ekosystemowych. Podczas konferencji w Polsce pokazano Router AC2350 oraz Mi Robot Vacuum-Mop.

Mi AioT Router AC2350

Mi AioT Router AC2350

Siedem zewnętrznych anten urządzenia zapewnia doskonały zasięg i stabilne połączenie z siecią Wi-Fi do 1733Mbps w paśmie 5GHz oraz 450Mbps w paśmie 2.4GHz. Mi AioT Router AC2350 działa w standardzie Wi-Fi 5 i obsługuje do 128 urządzeń. Router zawiera antenę dedykowaną połączeniem AIoT oraz automatycznie wykrywa nowe urządzenia. Dla stałego połączenia router wyposażono w układ CPU firmy Qualcomm.

Sugerowana cena detaliczna Mi AioT Router AC2350 wynosi 229 zł. Urządzenie będzie dostępne w połowie czerwca.

Specyfikacja techniczna: Mi AioT Router AC2350

Mi Robot Vacuum-Mop

To kolejna propozycja autonomicznego odkurzacza z funkcją mopowania. Urządzenie oferuje ssanie na poziomie 2500Pa i jest wyposażone w zbiornik na kurz o pojemności 600 ml i na wodę o pojemności 200 ml. Dozowanie wody do mycia można ustawić w zależności od poziomu zabrudzenia powierzchni. Dostępne są trzy tryby, które można uruchomić z poziomu aplikacji. Dzięki 15 specjalnym czujnikom i niewielkim rozmiarom (8,2 cm wysokości) Mi Robot Vacuum-Mop z łatwością dotrze do wszystkich miejsc w domu i nie spadnie np. ze schodów. Dzięki algorytmowi (vSLAM), wykonującemu ponad 50 obliczeń na sekundę i pobierającemu informacje z około 30 000 punktów z otoczenia urządzenie szybko zaplanuje najlepszą ścieżkę sprzątania.

Bateria o pojemności 2600mAh zapewni długi czas pracy, a Mi Robot Vacuum-Mop automatycznie wróci do stacji dokującej, kiedy jego akumulator rozładuje się do 20 procent. Następnie, po naładowaniu, zacznie pracę od tego samego miejsca.

Odkurzaczem można sterować za pomocą aplikacji Mi Home lub głosowo, gdyż Mi Robot Vacuum-Mop jest kompatybilny z Asystentem Google i Amazon Alexa.

Sugerowana cena detaliczna Mi Robot Vacuum-Mop wynosi 1299 zł. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży od 18 maja.

Specyfikacja techniczna: Mi Robot Vacuum-Mop

źródło: Xiaomi

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: