UPC Polska – Pakiet Canal+ w prezencie nawet przez cały rok

UPC Polska przygotowało dla nowych klientów nową ofertę – promocyjne pakiety, dzięki którym użytkownik dostanie w prezencie dostęp do pakietu Canal+ Prestige (8 kanałów Canal+) przez okres 3, 6 lub 12 miesięcy bez zobowiązań.

Klienci mają do wyboru trzy pakiety.
  • Wybierając pakiet Multi – Rozrywkowi 1000 za 119,99 zł, składający się z telewizji cyfrowej (165 kanałów), dekodera Horizon z nagrywarką oraz internetu światłowodowego do 1 Gb/s z modemem Giga Connect Box z WiFi użytkownik otrzymuje w prezencie dostęp do Canal+ Prestige aż przez 12 miesięcy.
  • Wybierając nieco tańszy pakiet Rozrywkowi 500 w cenie 99,99 zł, zawierający 165 kanałów telewizji cyfrowej, dekoder Horizon z nagrywarką oraz internet światłowodowy do 500 Mb/s + modem Connect Box z WiFi użytkownik może cieszyć się dostępem do pakietu Canal+ przez 6 miesięcy. To nie wszystko, wybierając pakiet za 99,99 zł użytkownik zyskuje dodatkowo promocyjny abonament 49,99 zł przez trzy pierwsze miesiące.
  • Ostatni promocyjny pakiet – Telewizyjno – Internetowi 300, w którego skład wchodzi  telewizja cyfrowa (126 kanałów) + dekoder Horizon z WiFi oraz internet światłowodowy do 300 Mb/s. można mieć już 79,99 zł miesięcznie. Tutaj użytkownik zyskuje dostęp do pakietu Canal+ na 3 miesiące.
Niezależnie, która promocja zostanie wybrana, pakiet Canal+ jest bez żadnych zobowiązań, co oznacza, że po okresie promocyjnym to klient decyduje czy dalej chce korzystać z pakietu Canal+ (44,99 zł miesięcznie).
Zobowiązanie na główne usługi (telewizja cyfrowa, internet) wynosi 24 miesiące. Promocja dotyczy nowych klientów i obowiązuje do końca sierpnia 2020 roku lub do odwołania.
źródło: UPC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: