Samsung Infinite Line – nowy wymiar gotowania

Pasjonaci gotowania wiedzą, jak wiele czynników wpływa na ostateczny efekt kulinarnych wyzwań, prezentowany na talerzu. Proces tworzenia dań, które zachwycą domowników to sztuka, w której liczą się detale. Dlatego Samsung stworzył linię wyjątkowych urządzeń do zabudowy super premium Infinite Line, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Prawdziwa przyjemność

Ci, dla których gotowanie jest pasją, wiedzą ile radości może przynieść czas spędzony w kuchni. Odkrycie pokładów przyjemności może być łatwiejsze, gdy otaczamy się pięknymi urządzeniami, ułatwiającymi nam kulinarne eksperymenty. Wyjątkowy design i przyjazne w użytkowaniu technologie sprawiają, że cały proces kulinarnej kreacji zamienia się w niepowtarzalne doświadczenie. Z myślą o wszystkich, którzy od urządzeń domowych wymagają więcej, powstała linia super premium AGD do kuchni Samsung Infinite Line™, w której znajdziemy skośne okapy, płytę indukcyjną z wbudowanym wyciągiem oraz piekarniki z funkcją pieczenia na parze.

Para odgrywa kluczową rolę w procesie pieczenia. Dzięki niej domowe chleby i ciasta zachowuję odpowiednią strukturę. Chleb pieczony przy użyciu pary jest idealnie wilgotny i napowietrzony w środku, a z zewnątrz pozostaje chrupiący. Dzięki temu w domowych warunkach możemy uzyskać rezultat, jak z piekarni. Taka metoda sprawdzi się też w przypadku przyrządzania ryb, mięs, czy warzyw. Jest bardzo szybka i efektywna, korzystając z niej możemy całkowicie zrezygnować z tłuszczu. Co ważne, wnikająca w produkty i otaczająca je z każdej strony para, sprawia że zachowują swój naturalny smak i witaminy” – mówi Andrea Camastra, szef kuchni z Gwiazdką Michelin, jeden ze 100 najlepszych kucharzy świata wg magazynu „Le Chef”, obecny w Encyklopedii Oxfordzkiej.

Samsung_InfiniteLine

Design w centrum uwagi

Dobry design to taki, który odznacza się harmonią i równowagą pomiędzy poszczególnymi elementami. Nie boi się też zaskakiwać, dzięki czemu możliwe jest tworzenie rozwiązań, które spełniają oczekiwania wymagających użytkowników. W przypadku piekarników Samsung z linii Infinite zastosowano innowacyjne rozwiązanie – tradycyjne, horyzontalne linie zastąpiono wertykalnymi. Centralnym punktem piekarników jest pionowa, smukła szyba, która nadaje urządzeniom eleganckiego charakteru. Nie mniej ważne są materiały, użyte do stworzenia urządzeń. Przyjemne w dotyku satynowe szkło i matowe elementy podkreślają szyk oraz ekskluzywny charakter pomieszczenia, w którym zainstalowano piekarnik. To wszystko sprawia, że gotowanie w otoczeniu doskonale zaprojektowanych urządzeń staje się prawdziwą przyjemnością.

Fokus na zdrowie

Zdrowe jedzenie powinno na stałe zagościć w domowym menu. Aby ułatwić gotowanie potraw, które pozwolą zachować nam dobre samopoczucie i witalność na co dzień, Samsung stworzył piekarniki parowe. W modelu Dual Cook Real Steam możemy przygotować potrawy na parze przy wykorzystaniu specjalnego naczynia ze stali nierdzewnej z żaroodporną pokrywą. Przygotowując potrawy w ten sposób mamy gwarancję, że zachowane zostaną wszystkie składniki odżywcze i niepowtarzalny smak. Z kolei model Dual Cook Steam Assistant umożliwia pieczenie w asyście pary, wypełniając nią wnętrze piekarnika, co sprawia, że potrawy są soczyste w środku i chrupiące na zewnątrz. Do tego dzięki funkcji Dual Cook i specjalnemu separatorowi przygotujemy dwie potrawy jednocześnie w różnych trybach bez obawy o przenikanie zapachów. Każdy z piekarników z kolekcji Infinite Line™ to doskonały sposób na zdrowe i smaczne gotowanie oraz ogromne możliwości eksperymentowania we własnej kuchni.

Samsung_Infinite Line

Efektowne rozwiązania

Aby każdy nasz kuchenny popis zakończył się sukcesem, piekarniki z linii Samsung Infinite Line™ wyposażono w rozwiązania, które dopełniają pozytywne doświadczenia użytkowników. Komfort użytkowania zapewniają prowadnice teleskopowe, pozwalające na wysunięcie całej brytfanny z wnętrza piekarnika, czy funkcja Soft Close Door, dzięki której możliwe jest płynne i ciche otwieranie oraz zamykanie drzwi. To wszystko sprawia, że piekarniki z kolekcji Infinite™ trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają urządzeń reprezentujących nowy wymiar premium.

W kolekcji Infinite Line znaleźć można aż pełnowymiarowe urządzenia, wszystkie wyposażone w technologię Dual Cook, która pozwala na pieczenie dwóch różnych potraw w jednym piekarniku, przy zastosowaniu dwóch różnych trybów pieczenia. Linię Infinite uzupełniają dwa piekarniki kompaktowe, jeden z funkcją gotowania na parze, drugi z funkcją mikrofali. Całości dopełnia szuflada podgrzewająca, w której można rozmrażać produkty, podgrzewać naczynia, utrzymywać ciepło przyrządzonych potraw, jak i wykorzystać do odstawienia ciasta drożdżowego do wyrośnięcia.

Samsung_płyta indukcyjna

Możesz więcej

W kolekcji Infinite Line oprócz piekarników znajdziemy także skośne okapy oraz płytę indukcyjne z wbudowanym wyciągiem. Umiejscowienie wyciągu na środku płyty sprawia, że możemy ją zamontować w dowolnym miejscu w kuchni – np. na wyspie – bez konieczności podłączenia do wentylacji.

Wszystkie urządzenia z linii Infinite charakteryzuje wysmakowane wzornictwo oraz technologie gwarantujące niezapomniane doświadczenia w kuchni, pozwalające na przygotowywanie zdrowych potraw we własnym domu. Wybranymi urządzeniami można także sterować za pomocą aplikacji Samsung Smart Things.

Infinite Line to propozycja dla wszystkich ceniących sobie estetykę, nowoczesny design i innowacje, które realnie wpływają na komfort użytkowania urządzeń. Piekarniki z linii Infinite Line™ zapewnią niezapomniane doznania – zarówno w postaci doskonałego dania przyrządzonego z ich pomocą, jak i samego procesu przygotowywania potraw.

Więcej informacji na www.infiniteline.samsung.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: