Instaluj aplikacje i wygrywaj Punkty Huawei

Ruszyła kolejna edycja akcji „Instaluj i wygrywaj”, w której użytkownicy sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery mogą otrzymać Punkty Huawei za pobieranie wybranych aplikacji. Akcja podzielona jest na dwa etapy, a w każdym z nich promowana jest inna grupa aplikacji. Zebrane punkty można wykorzystać do płatności w usługach Huawei – Chmurze, AppGallery, Motywach czy Huawei Video.

W pierwszej turze, która potrwa do 27 maja, w akcji biorą udział aplikacje: AutoMapa, OLX.pl, Ceneo, Jakdojade, Moto Rider GO, Zdrowe Zakupy, SkyCash, Audioteka, Onet wiadomości, Meal and Home Fitness Plan by Ann Lewandowska – Easy Workouts, ipla, Radio Złote Przeboje, Empik Foto, Polsat News, n7player Music Player, Dark Tower, Telemagazyn, Multicraft – built and mine!, Slow motion video FX: fast & slow mo editor, Farma dla zwierząt.

Druga tura rozpocznie się 28 maja i potrwa do 17 czerwca i będzie dotyczyć innej grupy aplikacji.

Za pobraną aplikację można otrzymać 2 Punkty Huawei. Uczestnik zabawy może ściągnąć dowolną liczbę aplikacji w każdym z dwóch etapów, jednak Punkty Huawei przyznawane są za 3 ściągnięte aplikacje. Każdy Punkt Huawei to równowartość jednego złotego do wydania w usługach Huawei.

Aby odebrać Punkty należy:
1. zainstalować jedną z aplikacji biorących udział w akcji;
2. nacisnąć „Odbierz Punkty Huawei” tuż pod listą aplikacji;
3. skopiować kod w zakładce „Nagrody” w AppGallery;
4. przejść do ID Huawei w „Ustawieniach” smartfona;
5. w sekcji „Punkty Huawei” przejść do „Zrealizuj” i wkleić kod;
6. odebrane Punkty zostaną przypisane do ID Huawei.

Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni – w tym czasie należy go zrealizować. Osoby, które nie posiadają swojego ID Huawei, mogą je w łatwy sposób założyć wchodząc w „Ustawienia” na smartfonach Huawei.

O Huawei Consumer Business Group
Huawei jest drugim największym producentem smartfonów na świecie – awansował na tę pozycję w połowie 2018 roku. Usługi i urządzenia Huawei dostępne są w ponad 170 krajach, docierając do ponad 1/3 ludzkości. Firma posiada 16 centrów badań i rozwoju w różnych częściach świata, m.in. w Niemczech, Szwecji, Rosji, w Indiach i Chinach. Huawei Consumer Business Group jest jedną z trzech grup biznesowych Huawei i odpowiada za szerokie portfolio produktowe, w tym smartfony, laptopy, tablety i wearables, a także domowe routery oraz usługi w chmurze. Autorski sklep z aplikacjami – Huawei AppGallery – oferuje dostęp do ponad 11 tysięcy aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS).
Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Huawei na rynku teleinformatycznym, a także rozbudowanej, światowej sieci partnerów i współpracowników, Huawei CBG dostarcza najnowocześniejsze technologie i usługi klientom na całym świecie.

Źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: