OPPO Reno3 Pro z rekomendacją w konkursie Dobry Wzór Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Model OPPO Reno3 Pro zyskał uznanie Komisji przyznającej wyróżnienia w tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór, organizowanego od wielu lat przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Produkt doceniono za przemyślaną i ergonomiczną konstrukcję, rodzaj użytych materiałów, jakość wykonania oraz estetykę.

Właśnie zakończył się nabór do XXVII edycji konkursu Dobry wzór, który jest najstarszym i najbardziej wiarygodnym polskim konkursem wzorniczym. Honorowymi Patronami obejmują go: Minister Rozwoju i Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wśród produktów wybranych do tegorocznego zestawienia znalazł się model OPPO Reno3 Pro. Swoim nieprzeciętnym wzornictwem oraz doskonałymi możliwościami niezmiennie wyróżnia się na rynku i zdobywa przychylność recenzentów. Kwalifikacja dokonana przez Instytutu Wzornictwa Przemysłowego potwierdza sukces OPPO w dążeniu do tworzenia doskonałych – pod kątem wszechstronnie rozumianego designu – produktów.
Wśród cech, które przesądziły o pozytywnej decyzji komisji konkursowej znalazły się: rodzaj i jakość użytych materiałów, ergonomię i jakość wykonania, wysokiej jakości ekran z dodatkowymi rozwiązaniami korzystnymi dla użytkowników (np. trybu ochrony wzroku), a także przykuwającą oko stylistykę – smukłość, lekkość i kolorystykę.
Na zakwalifikowane produkty czekają jeszcze dwa etapy eliminacji: pierwszy w lipcu, kiedy zgłoszenia oceni jury profesorskie i drugi, w październiku, kiedy ścisłą czołówkę nagrodzi jury interdyscyplinarne – złożone z ekspertów wdrożeń przemysłowych i designu.
Niezależnie od tego OPPO Reno3 Pro już teraz ma prawo korzystać z odznaczenia.
Informacje na temat konkursu Dobry Wzór znajdują się na:
https://dobrywzor.com.pl/ oraz https://www.iwp.com.pl/projekty_dobry_wzor2020

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: