Microsoft Build 2020 – by doskonalić się i zdobywać nowe umiejętności

Od kilku lat programiści z całego świata gromadzą się w Seattle, czyli oryginalnym „Cloud City”, aby współtworzyć społeczność, wymieniać się pomysłami, doskonalić i zdobywać nowe umiejętności. W tym roku nie mogliśmy spotkać się osobiście, ale duch wydarzenia pozostał.

Dyrektor generalny Microsoft, Satya Nadella, otoczona programistami, muzykami i innymi osobami, które robią wspaniałe rzeczy dzięki technologii w Build 2020.

Konferencja Microsoft Build 2020 została w całości przeniesiona do sieci, sprawiając, że jest to największe tego typu wydarzenie w historii Microsoft.

Dyrektor generalny Microsoft, Satya Nadella, przemawia do uczestników Build 2020.

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych ogłoszeń z tegorocznej edycji wydarzenia:

  • Superkomputer AI zbudowany w chmurze Azure. Został on stworzony we współpracy i na wyłączność dla organizacji OpenAI do szkolenia masowo rozproszonych modeli sztucznej inteligencji.
  • Nowe narzędzia Responsible ML w Azure Machine Learning oraz pakiet OSS, które pomogą klientom wdrażać modele AI w sposób bardziej odpowiedzialny, np. poprzez poprawę możliwości interpretacji modelu i zmniejszenie nieuczciwych praktyk przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności i poufności danych.
  • Microsoft Cloud for Healthcare, pierwsza chmura przeznaczona dla branży medycznej, która umożliwia klientom i partnerom zwiększenie zaangażowania pacjentów, połączenie zespołów opiekuńczych, usprawnienie współpracy, podejmowanie decyzji i wydajność operacyjną. Microsoft Cloud for Healthcare będzie obsługiwać m.in. Bookings in Teams – nową ogólnodostępną dla klientów z różnych branż aplikację, która pomaga w planowaniu, zarządzaniu i prowadzeniu wirtualnych spotkań biznesowych z klientami, a w tym wypadku z pacjentami.
  • Przejęcie firmy Softomotive, wiodącego dostawcy niskokodowych, łatwych w użyciu środowisk programistycznych Robotic proces Automation (RPA), dzięki czemu wprowadzimy do Power Automate kompleksową, niskokodową technologię RPA.

Aby zapoznać się ze wszystkimi nowościami ogłoszonymi podczas konferencji lub obejrzeć nadchodzące sesje na żywo, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Microsoft Build 2020.

źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: