Słuchawki OPPO z nagrodami w konkursie A’Design

Od momentu debiutu na rynku, bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco W31 zbierają wyjątkowo pochlebne opinie za estetyczną formę i brak opóźnień w transmisji dźwięku. Wzornictwo słuchawek zostało także docenione podczas międzynarodowego, prestiżowego konkursu A’Design Award & Competition, w którym model W31 został nagrodzony najwyższym odznaczeniem Platinum Design Award w kategorii Urządzenia Cyfrowe i Elektroniczne 2019-2020. Z kolei modele OPPO Enco M31 oraz OPPO Enco Q1 wyróżniono złotym trofeum.

1.png
A’Design Award & Competition to organizowane na szeroką skalę wydarzenie związane z projektowaniem i wzornictwem, które w branży cieszy się dużym uznaniem. Wyłania innowacyjne projekty w dziedzinie architektury, wnętrzarstwie, produktach codziennego użytku, modzie i projektowaniu graficznym – zwłaszcza tych które łamią schematy i adaptują nowatorskie idee.
Do konkursu zgłaszane są prace najwyższej klasy projektantów, firm i organizacji z całego świata. Co roku o nagrody walczy przeszło 10 tysięcy uczestników. Spośród możliwych nagród: platynowej, złotej, srebrnej, brązowej i żelaznej – bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco W31 zdobyły w tym roku platynę.
3.png
Słuchawki OPPO Enco W31 wyróżniają się na tle konkurencji „unikalnym designem stworzonym z myślą o ergonomicznej wygodzie i dopasowaniu”, bezpiecznym sterowaniem dotykowym, kształtem który idealnie dopasowuje się do ucha i elegancką okrągłą formą w której zastosowano, m.in., anodowane aluminium.
4.png
Samo wzornictwo to jednak nie jedyna cecha, która odróżnia OPPO Enco W31 od innych modeli. Słuchawki mają także świetne parametry funkcjonalne, w szczególności korzystnie prezentuje się technologia redukcji opóźnień dźwięku. Stworzono je z myślą o eliminacji typowych problemów związanych z użytkowaniem słuchawek podłączanych przez bluetooth, takich jak niestabilność połączenia czy duże opóźnienia przesyłu. Dzięki binauralnej transmisji dźwięku i systemowej optymalizacji, słuchawki OPPO Enco W31 gwarantują opóźnienie przekazania sygnału na poziomie niższym niż wiele konkurencyjnych rozwiązań. Oznacza to, że opóźnienie dźwięku jest praktycznie niezauważalne, a co za tym idzie – użytkownicy mogą bez zakłóceń zanurzyć się w świat gier czy filmu.
Model charakteryzuje ponadto bardzo dobry stosunek jakości do ceny, co szybko przysporzyło mu popularności na całym świecie. Sugerowana cena detaliczna w Polsce wynosić będzie 399 zł, dostępne będą już w najbliższych dniach w sieci sprzedaży i wybranych ofertach operatorskich.
Podczas A’Design korzystnie oceniono także inne urządzenia z serii OPPO Enco. Bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco M31 i bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco Q1 z redukcją hałasu zdobyły w konkursie złoto.
źródło: OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: