Xiaomi otwiera w Czeladzi dziewiętnasty autoryzowany Mi Store w Polsce

W najbliższą sobotę, 23 maja, o godzinie 9.00, Xiaomi otworzy kolejny Mi Store, tym razem w Czeladzi. Sklep znajduje się w Centrum Handlowym M1 (ul. Będzińskia 80). Powierzchnia salonu wynosi 80m2. Mi Store mieści się w lokalu o nr 43. Ze względu na obecną sytuację, bezpieczeństwo klientów i personelu, specjalne wydarzenia i promocje odbędę się w innym terminie, o którym poinformujemy w osobnym komunikacie.

Jest to dziewiętnasty autoryzowany Mi Store w Polsce i czwarty w województwie śląskim. Ostatnio Xiaomi otworzyło swoje sklepy w Bielsku-Białej oraz Częstochowie. Wcześniej
W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas zakupów, we wszystkich sklepach stacjonarnych Xiaomi obowiązują poniższe zasady:

  • utrzymanie minimum dwóch metrowej odległości pomiędzy klientami;
  • obowiązek zasłaniania ust i nosa (maseczką lub innym materiałem) przez każdą osobę przebywającą w sklepie;
  • możliwość dezynfekcji rąk specjalnym preparatem i możliwość założenia jednorazowych rękawiczek;
  • w sklepie może przebywać jedna osoba na każde 15m2 (nie więcej niż 10 osób jednocześnie).

Urządzenia eksponowane w sklepie są poddawane stałej dezynfekcji.
Obecnie w Polsce jest już 19 autoryzowanych punktów Mi Store, które znajdują się w 11 województwach. Sklepy znajdują się w: Białymstoku (Galeria Alfa), Bielsku-Białej (Galeria Sfera), Czeladzi (M1), Częstochowie (Galeria Jurajska), Katowicach (Galeria Katowicka), Gdańsku (Forum Gdańsk), Gdyni (Centrum Riviera), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Lublinie (Galeria Lublin Plaza), Olsztynie (Galeria Warmińska), Poznaniu (Centrum Posnania, Centrum Handlowe Avenida), Rzeszowie (Galeria Rzeszów​), Szczecinie (Galeria Galaxy), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów) i Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki).

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: