Zostaw opinię na huawei.pl i odbierz nagrodę za 1 zł

Osoby, które kupią jeden ze wskazanych produktów Huawei w sklepie internetowym huawei.pl i podzielą się opinią o nim na stronie sklepu – otrzymają kod rabatowy na zakup jednego z akcesoriów marki za 1 zł. Oferta obowiązuje do 9 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Warunkiem otrzymania kuponu jest zakup jednego ze wskazanych urządzeń – laptopa MateBook X Pro 2020, laptopa MateBook 13 2020, smartwatcha Watch GT 2 (46 mm), smartfona P40 lite lub P40 lite E. Kolejny krok to wystawienie opinii o produkcie na karcie produktowej na stronie huawei.pl. Po weryfikacji opinii, kod zostanie wysłany do użytkownika drogą mailową.

Osoby, które kupią i ocenią smartwatch Huawei Watch GT 2 (46 mm), otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace w kolorze czarnym za 1 zł. Dla oceniających smartfona Huawei P40 lite nagrodą jest kod na zakup czarnego etui za 1 zł, a w przypadku P40 lite E – kupon upoważniający do nabycia przezroczystego etui za 1 zł.

W przypadku laptopów, nagroda jest podwójna – zakup i wystawienie opinii uprawnia do kuponu na dwa akcesoria po 1 zł każdy: bezprzewodową myszkę komputerową Huawei AF30 oraz plecak Huawei.

Szczegóły akcji są dostępne TUTAJ.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: