Żappka Pay pojawi się w ciągu dwóch tygodni

Żabka podąża za Lidlem – dołączamy płatności do naszej aplikacji. Już wkrótce usługa Żappka Pay będzie dostępna – mówił Tomasz Blicharski, wiceprezes zarządu Żabki podczas EEC Online. O sprawie donosi serwis bankier.pl

Żabka przechodzi transformację cyfrową, na którą składa się cały ekosystem rozwiązań technologicznych funkcjonujących w obszarze zarządzania sklepami, asortymentem, BIG DATA, sztucznej inteligencji, jak również aplikacji mobilnych. Aplikacja żappka jest kluczowym, nowym kanałem komunikacji i interakcji z klientami, a nad jej rozwojem pracuje dedykowany, interdyscyplinarny zespół specjalistów.

Umożliwi ona dokonywanie płatności za zakupy przy pomocy smartfona – mówi Tomasz Blicharski. Wiceprezes zarządu ds. Finansowych i rozwoju w firmie Żabka Polska zdradza, że nad nowymi rozwiązaniami w aplikacji pracuje nieustannie zespół złożony z 10 osób. Żabka do tej pory nie zdradziła w jaki sposób będzie działała funkcja własnych płatności za zakupy.

Przypomnijmy, że firma Żabka Polska wspólnie ze swoim partnerem technologicznym firmą Synerise, zaprezentowała aplikację żappka, podczas targów technologicznych w Nowym Jorku. Żappka była pokazywana w ramach organizowanego przez Microsoft Reactor Innovation & ROI Hack Event i był to jedyny polski akcent wśród wąskiego grona prezentowanych projektów z całego świata.

Czytaj też: Aplikacja mobilna żappka ze sztuczną inteligencją 

źródło: Bankier.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: