Odbierz kupon i zapłać do 400 zł mniej na huawei.pl

Huawei rusza z akcją „Otwórz się na lato”, w której można uzyskać kupon upoważniający do tańszych zakupów w sklepie internetowym huawei.pl. W zależności od wielkości zamówienia, klienci Huawei mogą uzyskać rabat nawet do 400 zł. Oferta obowiązuje do 7 czerwca.

Warunkiem otrzymania kuponu jest posiadanie konta w sklepie internetowym huawei.pl. Aby uzyskać voucher należy o niego zaaplikować na stronie https://shop.huawei.com/pl/promo-lato.html. Kupon zostanie przypisany do konta klienta, a rabat zostanie naliczony automatycznie podczas finalizowania zakupów.

Osoby, które złożą zamówienie o minimalnej wartości 1200 zł, otrzymają kupon rabatowy o wartości 100 zł, a przy zakupach za co najmniej 2400 zł – 200 zł. W przypadku zakupów za co najmniej 3600 zł, kupon upoważni do rabatu w wysokości 400 zł.

Dodatkowo, osoby, które między 25 a 31 maja zapiszą się do newslettera sklepu internetowego Huawei, drogą mailową otrzymają kod rabatowy o wartości 50 zł na zakupy za minimum 200 zł w huawei.pl (promocje nie łączą się). Do newslettera można zapisać się TUTAJ.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: