mBank – zmiany w aplikacji mobilnej od czerwca

mBank zapowiada, że klienci już w czerwcu będą mogli korzystać z nowej wersji aplikacji mobilnej. Gotowi na zmiany? Zobaczcie, co dla Was przygotowano.

Zupełnie nowy pulpit

Nowa wersja aplikacji, którą zobaczycie już w czerwcu to przede wszystkim nowy interfejs. Czeka na Was odświeżona oprawa graficzna i nowy sposób prezentacji poszczególnych funkcji pulpitu.

  • Zmniejszono łuk tempa wydatków i przesunięto go na prawą stronę ekranu, dzięki temu ostatnie operacje widzicie bez potrzeby przewijania ekranu.
  • Zobaczycie też na pulpicie rachunek, ustawiony jako główny w serwisie transakcyjnym. Teraz jednak wprowadzono również w aplikacji wygodną zmianę. Rachunek „główny” możecie  dowolnie zmieniać z poziomu smartfona. Jak? Zrobicie to przez dłuższe przytrzymanie palcem na pulpicie (Long press), Następnie pojawi się okno dialogowe z wszystkimi dostępnymi rachunkami bieżącymi.
  • Podkreślono widok dostępnych środków, prezentujących saldo głównego konta (lub wybranego przez Was, ustawionego jako pierwsze w serwisie transakcyjnym).
  • Dodano „Przyszłe płatności” na drugim łuku, by ułatwić przejście do widoku operacji zaplanowanych
  • Bank inaczej pokazuje przygotowane dla Was propozycje kredytowe, „Przyszłe płatności” i produkty oszczędności. Jeśli macie profil firmowy, oczywiście zmiany zobaczycie i w tej części aplikacji.

Oczywiście zmian jest nieco więcej.

Więcej informacji: Tutaj

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: