Philips Hue Play HDMI Sync Box – aktualizacja oprogramowania i nowe możliwości

Hej Alexa, Google, Siri! Zaktualizuj mój Philips Hue Play HDMI Sync Box.  

Signify uzupełnia funkcje urządzenia Philips Hue Play HDMI Sync Box o sterowanie głosem,
opcję korzystania z pilota na podczerwień oraz obsługę treści w formatach HDR10+/Dolby Vision

Philips Hue Play HDMI Sync Box

Eindhoven, Holandia – Firma Signify (Euronext: LIGHT), (poprzednio Philips Lighting) światowy lider branży oświetleniowej, udostępnił nową wersję oprogramowania Philips Hue HDMI Sync Box, która znacznie poszerza jego możliwości. Najnowsza aktualizacja uzupełnia funkcje tego urządzenia nie tylko o zapowiadane wcześniej sterowanie głosem i możliwość korzystania z pilota na podczerwień – teraz obsługuje ono również treści w formatach HDR10+/Dolby Vision* na kompatybilnych telewizorach.

Oglądaj treści w formatach HDR10+/Dolby Vision

Od dziś możesz korzystać z zsynchronizowanych efektów, tak zwanych scen świetlnych Philips Hue podczas oglądania treści w formatach Dolby Vision i HDR10+ na kompatybilnych telewizorach.
Po zainstalowaniu aktualizacji oprogramowania w aplikacji mobilnej Hue Sync twój Philips Hue Play HDMI Sync Box może zsynchronizować oświetlenie z dowolną treścią HDR10+ i Dolby Vision przesyłaną przez urządzenie do telewizora. Kompletną listę obsługiwanych telewizorów i urządzeń HDMI można znaleźć tutaj: www.meethue.com/syncboxsupport

Philips Hue Play HDMI Sync Box

Rozpocznij ­­­­synchronizację świateł z asystentem głosowym

Najnowsza aktualizacja oprogramowania dodaje do urządzenia Philips Hue Play HDMI Sync Box funkcję sterowania głosem. Na początku w angielskiej wersji językowej, a z czasem pojawi się obsługa innych języków. Pozwala ona użytkownikom na włączanie i wyłączanie urządzenia i synchronizację oświetlenia, przełączanie pomiędzy trybami muzyki, gier i filmów, a nawet zmienianie kanałów HDMI, za pomocą łatwych poleceń głosowych. Siedzisz wygodnie z popcornem w jednej dłoni i czymś do picia w drugiej – gotowy, aby włączyć swoje osobiste sceny świetlne. Aby to zrobić, po prostu poproś Alexę, Asystenta Google lub Siri o pomoc!

Philips Hue Play HDMI Sync Box

Steruj swoją rozrywką za pomocą pilota

Philips Hue Play HDMI Sync Box obsługuje także zwykłe piloty telewizyjne na podczerwień oraz uniwersalnego pilota Harmony. W aplikacji mobilnej Hue Sync możesz skonfigurować swoje urządzenie tak, aby reagowało na dowolny przycisk na pilocie, co pozwala sterować nim bezpośrednio.
Teraz możesz na przykład płynnie przełączać pomiędzy wieloma urządzeniami HDMI lub włączać i wyłączać swój Sync Box.

Jak zainstalować aktualizację oprogramowania?

Aby zainstalować nowe funkcje i zacząć odkrywać ich możliwości, wystarczy podążać za instrukcją w menu ustawień aplikacji mobilnej Hue Sync.

źródło: Philips Hue

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: