Logitech McLaren G Challenge 2020 – gracze z całego świata będą się ścigać w Project Cars 2

Bazując na sukcesie poprzednich zawodów ewyścigowych Logitech G Challenge, firma Logitech G, marka Logitech, wiodący innowator technologii i sprzętu do gier, wraz z McLaren, marką wyścigową i technologiczną oraz twórcą luksusowych, wysokiej klasy samochodów sportowych i supersamochodów, ogłosiła dzisiaj trzecią edycję Logitech McLaren G Challenge 2020.

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy byliśmy świadkami eksplozji ewyścigów”, powiedział Jim Hoey, szef G Challenge w Logitech G. „Granica między wyścigami wirtualnymi a prawdziwymi zaciera się bardziej niż kiedykolwiek. Gracze na całym świecie mogą cieszyć się niesamowitymi wyścigowymi wrażeniami. Z Logitech McLaren G Challenge 2020, podnieśliśmy stawkę. Sezon został przedłużony o jeszcze więcej emocjonujących wyścigów, a kierowcy będą walczyć o większe nagrody. Nie możemy doczekać się startu.”

Zwycięzca tegorocznej edycji otrzyma czterodniową, w pełni opłaconą, wycieczkę do Londynu, podczas której zapozna się z kulisami wydarzeń w McLaren, odbędzie wizytę w McLaren Technology Centre, naukę jazdy ze znanym na całym świecie kierowcą wyścigowym Lando Norrisem, przejażdżę supersamochodem McLarena oraz otrzyma wejściówkę VIP na F1® British Grand Prix 2021.

„Logitech McLaren G Challenge 2020 to krok naprzód w naszej udanej współpracy z firmą Logitech G” – powiedział Mark Waller, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i marketingu w McLaren Racing. „G Challenge zapewni McLarenowi oraz Logitech G nowy sposób połączenia się z fanami i umożliwi dzielenie się swoją pasją do wyścigów i testowanie swoich umiejętności jazdy większej liczbie graczy z całego świata.”

Logitech McLaren G Challenge został podzielony na cztery dywizje – Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Europa i Azja-Pacyfik – z których każda będzie gospodarzem kwalifikacji online i/lub pojedynków dzikich kart przez całe lato 2020 roku. Zwycięzcy tych zawodów będą rywalizować w regionalnych finałach swoich dywizji. Trzech najlepszych zawodników z każdej dywizji weźmie udział w wielkich finałach światowych.

Challonge umożliwia rejestrację graczy na całym świecie, automatyczną rejestrację czasu przejazdu na wielu platformach oraz śledzenie punktów w globalnych kwalifikacjach online Logitech McLaren G Challenge. Kwalifikacje online Logitech McLaren G Challenge, pojedynki dzikich kard oraz finały regionalne będą rozgrywane w grze Project CARS 2. Regionalni finaliści otrzymają szansę stoczenia pojedynku o najwyższą stawkę oraz opłaconą podróż na wielki finał dla siebie i osoby towarzyszącej.

„To nasz trzeci rok pracy nad Logitech G Challenge z firmą Logitech i nie możemy się już doczekać zielonej flagi”, powiedział Joe Barron, kierownik ds. marketingu i esportu w Slightly Mad Studios. „W poprzednich lata byliśmy świadkami zaciętych pojedynków, które pomogły nam odkryć jedne z najlepszych nowych talentów ewyścigowych. W 2020 roku pojawią się nowe twarze, które zmierzą się z uznanymi zawodnikami, a przy tak wielkiej nagrodzie kierowcy będą wciskać gaz do dechy”.

Myślisz, że dasz radę? Rejestracja w kwalifikacjach online jest już otwarta i można jej dokonać na stronie https://www.logitechg.com/en-us/esports/g-challenge-eracing.html. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nasz blog lub śledź nas na Instagramie oraz Twitterze.

źródło: Logitech G

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: