Microsoft – dostępność HoloLens 2 na nowych rynkach jeszcze w 2020 roku, w tym w Polsce

W trakcie odbywającej się od 19 do 21 maja konferencji Build 2020 Microsoft zaprezentował nowości w obszarze rzeczywistości mieszanej, które pozwolą organizacjom i użytkownikom indywidualnym czerpać dodatkowe korzyści z tej technologii

Wśród kluczowych tematów firma ogłosiła: 

  • Dostępność HoloLens 2 na nowych rynkach jeszcze w 2020 roku, w tym w Polsce. 
  • Szeroką dostępność usług w chmurze Microsoft Azure dotyczących rzeczywistości mieszanej. 
  • Wsparcie dla pracowników pierwszej linii kontaktu w trudnym czasie pandemii z wykorzystaniem HoloLens 2 i technologii rzeczywistość mieszanej. 

HoloLens 2 dostępne na kolejnych rynkach już tej jesieni 

Zestaw HoloLens 2 jest obecnie dostępny w Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Irlandii, Nowej Zelandii, Japonii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Na tych rynkach, firmy z branży produkcyjnej, handlowej, zdrowotnej i edukacyjnej z powodzeniem wykorzystują aplikacje rzeczywistości mieszanej klasy enterprise w celu poprawy wydajności i jakości pracy dla pracowników pierwszej linii kontaktuDzięki aplikacjom HoloLens 2 i chmurze Azure, organizacje mają możliwość sprawniejszego prowadzenia szkoleń i podnoszenia kwalifikacji pracowników. Są w stanie znacząco skrócić czas realizacji wybranych obowiązków, a przede wszystkim zmniejsz liczbę błędów.  

 

Szczegóły dotyczące rozszerzenia oferty HoloLens 2: 

  • Microsoft rozpocznie dystrybucję do Polski, Włoch, Niderlandów, Szwajcarii, Hiszpanii, Austrii, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Belgii, Portugalii, Singapuru, Korei Południowej, Hongkongu i Tajwanu w IV kwartale 2020 roku. 
  • Sprzedaż online HoloLens 2 w sklepie Microsoft Store rozpocznie się w lipcu 2020 roku. 

Jednocześnie odpowiadając na sugestie klientów i partnerów, Microsoft publikuje aktualizację oprogramowania dla HoloLens 2, która zawiera nowe funkcjonalności: 

  • Rekonfiguracja i bezproblemowa obsługa nowych urządzeń do wykorzystania w przedsiębiorstwach za pomocą programu Windows AutoPilot. 
  • Administrowanie zestawami HoloLens za pomocą systemu zarządzania urządzeniami mobilnymi, korzystając z pakietów provisioning package. 
  • Usprawnienia w zakresie śledzenia ruchu rąk. 
  • Obsługa dodatkowych, systemowych poleceń głosowych do sterowania HoloLens z poziomu zestawów głośnomówiących. 
  • Rozszerzony Ethernet USB umożliwia obsługę kluczy sprzętowych 5G/LTE. 

Więcej informacji na ten temat jest dostępne pod linkiem. 

źródło: Microsoft

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: