Play – Hop.City pierwsze doładowanie skutera kwotą 20 zł za jedyne 1 zł

Od października 2019 roku, każdy, kto ma abonament w Play, może dopisać przejazdy skuterem Hop.City do swojego rachunku – wystarczy skonfigurować opcję „Zapłać z Play” w aplikacji Hop.City.

Opcja ta zyskała już grono wiernych użytkowników a obecnie w czasie pandemii, kiedy stronimy od kontaktów w komunikacji miejskiej, zyskuje jeszcze bardziej na popularności. Aby wypożyczyć skuter nie trzeba podawać danych karty płatniczej – wystarczy tylko numer telefonu w Play na abonament – opłaty możemy dopisywać od swojego rachunku Play. Wypożyczenie skutera jest doskonałą alternatywą także dla samochodu czy taksówki, ze względu na możliwość łatwego omijana korków.

Przez cały czerwiec abonenci Play i Red Bull MOBILE mogą korzystać z promocji, gdzie pierwsze doładowanie w Hop.City zamiast 20 zł będzie kosztować tylko 1 zł. Dobra wiadomość jest taka, że z promocji skorzystają także ci, którzy wcześniej korzystali z opcji Zapłać z Play w Hop.City.

Jak skorzystać z promocji?

W pierwszym kroku trzeba wejść na do aplikacji Hop.City (którą możesz pobrać w Google PlayAppStore i AppGallery) lub wchodząc na stronę  www.hop.city  i zalogować się lub założyć konto. Następnie w menu wybrać zakładkę „Konto”, kliknąć „Doładuj konto” i wybrać 20/1zł Zapłać z Play. Przy pierwszym doładowaniu należy zaakceptować regulamin i potwierdzić doładowanie kodem z SMS. Chwilę po tym można rezerwować skuter i ruszać w drogę. Na koncie pojawią się minuty o wartości 20 zł, a do rachunku w Play doliczymy tylko 1 zł. 

Kto i gdzie może wypożyczyć skuter elektryczny?

Skutery elektryczne, zgodnie z terminologią o ruchu drogowym są tzw. motorowerem. Aby wypożyczyć taki skuter, wystarczy dowód osobisty (dla osób urodzonych przed 19. stycznia 1995, dla młodszych — wymagane jest prawo jazdy minimum AM). Skutery elektryczne Hop.City można wypożyczać obecnie w 7 miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Opolu, Gliwicach, Poznaniu i Szczecinie.

Wybierając opcję Zapłać z Play, ceny przejazdów nie różnią się względem innych metod płatności. Standardowa cena za wypożyczenie skutera to 0,49 zł za minutę jazdy oraz 2 zł opłaty startowej. Za każdym razem przy wypożyczeniu dwie pierwsze minuty są bezpłatne.

Skorzystanie z promocji oznacza, iż w cenie 1 zł możemy wykorzystać nawet 36 minut jazdy skuterem elektrycznym.

Więcej informacji znajdziecie dedykowanie stronie Play oraz Hop.City – https://hop.city/play.

źródło: Play

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: