Xblitz Aero Pro – mobilny wiatrak i lampka nocna

Marka Xblitz poszerza swoje portfolio o wielofunkcyjny mobilny wentylator Xblitz Aero Pro. Nowy produkt trafi na rynek w najbliższy wtorek (2 czerwca).

Xblitz Aero Pro

Na rynek wprowadzony został nowy produkt marki Xblitz: wielofunkcyjny mobilny wentylator AERO PRO.
Urządzenie jest lekkie i poręczne, można je więc zabrać ze sobą wszędzie. Jego bateria pozwala na ciągłą pracę do 28 godzin, zasilane jest przez najnowszy port USB typu C. Dzięki solidnemu teleskopowemu ramieniu o szerokim zakresie regulacji urządzenie może służyć zarówno jako wentylator biurkowy, jak i podłogowy. Nachylenie ramienia oraz wentylatora można dostosować do swoich potrzeb.

Xblitz Aero Pro

Wiatrak posiada 4 tryby nawiewu, pilot zdalnego sterowania oraz podświetlenie podstawy, mogące służyć za lampkę nocną. Obrotowa głowica pozwala dostarczać chłodne powietrze w bardzo szerokim zakresie.
Tą i inne opcje można kontrolować na odległość z użyciem pilota zdalnego sterowania. Pilotem tym można zmienić siłę nawiewu, ustawić czas działania urządzenia lub sterować światłem lampki.

Osłonę łopatek wentylatora można łatwo zdjąć, by wyczyścić urządzenie.

Xblitz AERO PRO jest bardzo cichym wiatrakiem, dzięki czemu można spać spokojnie, gdy urządzenie jest włączone. Pozwoli komfortowo przetrwać zbliżające się upalne lato.

Przenośny wiatrak Xblitz AERO PRO można nabyć na stronie producenta za 269 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: