Hexnode – cenione rozwiązanie MDM/UEM wkracza na polski rynek

Hexnode, cenione na świecie rozwiązanie klasy MDM/UEM do zarządzania urządzeniami mobilnymi, wkracza na polski rynek. Produkt ma się wyróżniać bogatym zestawem funkcjonalności i atrakcyjną ceną, a za jego dystrybucję odpowiada firma DAGMA Bezpieczeństwo IT.

Hexnode MDM to wiodące na rynku rozwiązanie klasy MDM/UEM, pozwalające na zarządzanie całą flotą firmowych urządzeń, zarówno smartfonów z systemami iOS i Android, jak i komputerów z Windowsem oraz macOS. Wśród zadowolonych klientów Hexnode znajdują się firmy, będące światowymi liderami w swoich branżach, takie jak Volvo, Logitech, Hilton, EY czy Swatch.

Co wyróżnia Hexnode spośród innych rozwiązań klasy MDM?

  • Prosta obsługa – intuicyjny, minimalistyczny interfejs pozwala w zarządzać całą flotą urządzeń za pomocą kilku kliknięć; bez żmudnych szkoleń i wyspecjalizowanej kadry.
  • Najwyższa ocena rozwiązania (4,8/5) pośród wszystkich producentów MDM/UEM według Gartner Peer Insights.
  • Łatwa integracja – Hexnode oferuje pełną integrację m.in. z Android Enterprise, Samsung Knox, Apple Dep oraz Active Directory.
  • Ujednolicone zarządzanie – dzięki grupom dynamicznym oraz rozbudowanym profilom można w łatwy sposób tworzyć polityki obejmujące wszystkie urządzenia w organizacji, niezależnie od ich systemu operacyjnego.
  • Wsparcie producenta – profesjonalne wsparcie techniczne z poziomu chatu w konsoli administracyjnej przez całą dobę (24/5) oraz dodatkowo polskie wsparcie świadczone przez DAGMA Bezpieczeństwo IT.
  • Elastyczne licencjonowane – 5 różnych planów dostosowanych do potrzeb każdej organizacji.
  • Pakiety od 1 USD miesięcznie za urządzenie.

Polskim dystrybutorem rozwiązania Hexnode MDM jest firma DAGMA Bezpieczeństwo IT – ta sama, która od wielu lat dystrybuuje w Polsce popularne rozwiązania antywirusowe firmy ESET czy zaawansowane rozwiązania next generation firewall UTM od Stormshield.

źródło: DAGMA

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: