UPC – tydzień z karuzelą super okazji

Do 7 czerwca zarówno nowi, jak i obecni klienci UPC Polska mogą skorzystać z jeszcze atrakcyjniejszych ofert promocyjnych na usługi komórkowe, z dodatkowymi pakietami danych i kartami SIM oraz z dodatkowych rabatów na urządzenia dostępne w portfolio operatora.

Wraz z promocyjnymi cenami, UPC oddaje w ręce klientów dodatkowe pakiety danych komórkowych co miesiąc do końca roku – 30 GB dla pakietu Comfort, dzięki czemu klienci otrzymują w sumie 50 GB oraz aż 60 GB w prezencie w pakiecie VIP, co daje w sumie 100 GB danych każdego miesiąca.

Ponadto, wraz z ofertami z 24-miesięcznym okresem zobowiązania, UPC Polska proponuje nowym i obecnym klientom dodatkowe rabaty na urządzenia dostępne w ofercie operatora – smartfony, telewizory oraz przenośne routery marki Alcatel.
Nowoczesne smartfony marki Samsung w ramach promocji dostępne będą z następującymi rabatami: Samsung Galaxy A20e – 50 zł od bazowej ceny 749 zł, Samsung Galaxy A40 – 150 zł (od ceny 1149 zł), zaś nowość w ofercie UPC Polska, Samsung Galaxy A51 klienci zakupią w cenie niższej aż o 300 zł (cena wyjściowa – 1699 zł).
Operator przygotował atrakcyjne ceny także dla osób, które zdecydują się na zakup nowego telewizora z funkcją Smart TV. Urządzenie Samsung o przekątnej ekranu 55 cali kupią taniej o 250 zł od bazowej ceny 2299 zł, zaś 43 calowy telewizor Samsung dostępny będzie z rabatem 200 zł, który odliczony zostanie od wyjściowej ceny 1599 zł.
Klienci, którzy już planują wakacyjne wypady poza miasto, z pewnością zainteresują się obniżonymi cenami przenośnych routerów Alcatel. Oferowane modele LINKZONE 4G LTE Cat4 Mobile Wi-Fi oraz LINKZONE 4G LTE Cat7 Mobile Wi-Fi w konkurencyjnych cenach.
Szczegóły na temat pełnej oferty w ramach karuzeli promocji, dostępne są na stronie internetowej UPC.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: