Zapisz się do newslettera huawei.pl i powalcz o laptop Huawei MateBook D 15 za 1 zł

Huawei przygotował wyjątkową ofertę dla klientów internetowego sklepu marki. Każdy, kto między 1 a 14 czerwca zapisze się do newslettera huawei.pl, ma szansę zdobyć kupon upoważniający do zakupu laptopa MateBook D 15 2020 za 1 zł.

Kupon jest tylko jeden, a zawalczyć o niego może każdy, kto zapisze się do newslettera internetowego sklepu huawei.pl. Zapisać można się TUTAJ. Po podaniu adresu e-mail, użytkownik otrzyma na swoją skrzynkę wiadomość zawierającą link, którego otwarcie jest konieczne do pomyślnego zapisu do newslettera.

Dzień po zakończeniu akcji, 15 czerwca, jedna osoba otrzyma mailem kupon upoważniający do zakupu na huawei.pl. laptopa Huawei MateBook D 15 2020 za 1 zł.

MateBook D 15 2020 – mobilne stanowisko pracy i centrum rozrywki dla całej rodziny

Huawei MateBook D 15 w wersji 2020 to następca jednego z najbardziej popularnych laptopów ubiegłego roku w Polsce. Odświeżony model wyróżnia się wysokiej rozdzielczości ekranem FHD z wąskimi ramkami, elegancką i smukłą obudową z aluminium. Laptop waży zaledwie
1,53 kg i z łatwością może być schowany do plecaka.

Sercem laptopa jest procesor AMD Ryzen 5 3500U, z nowoczesnym układem graficznym Radeon Vega 8. System wspiera pamięć operacyjną 8 GB RAM, dzięki czemu laptop oferuje wysoką wydajność istotną w pracy biurowej i w rozrywce.

Bateria Huawei MateBook D 15 o pojemności 42 Wh zapewnia długie działanie na jednym ładowaniu. Dzięki funkcji szybkiego ładowania, w ciągu 30 minut bateria laptopa naładuje się do poziomu 53%. Dodatkowo MateBook D 15 został wyposażony w czytnik linii papilarnych zintegrowany z przyciskiem zasilania, zapewniając użytkownikowi bezpieczne i szybkie logowanie do urządzenia.

Huawei Share OneHop – 500 zdjęć w minutę i współdzielenie ekranu

Laptop Huawei MateBook D 15 zostały wyposażone w funkcję Huawei Share OneHop, Umożliwia ona zbliżeniowe przesyłanie danych między laptopem a smartfonem Huawei, wyposażonym w technologię NFC. Transfer plików jest prosty i szybki – wystarczy włączyć w smartfonie odpowiednią funkcję, a następnie zbliżyć go do laptopa. Dzięki OneHop użytkownik może przenieść gigabajtowy film albo 500 zdjęć między urządzeniami w jedną minutę. Huawei Share oferuje także możliwość współdzielenia ekranów laptopa i smartfona – wystarczy przesunąć dowolny plik, aby został zapisany w pamięci drugiego urządzenia.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: