TIDAL HiFi – bezpłatnie na wszystkich smartfonach Huawei z HMS

Huawei przedłuża bezpłatny dostęp do serwisu streamingowego TIDAL HiFi, wydłużając też listę smartfonów objętych tą ofertą. Voucher, który upoważnia do korzystania z usługi przez sześć miesięcy za darmo, można odebrać teraz aż do końca sierpnia. Oferta, która była dotąd dostępna tylko dla smartfonów z serii Huawei P40, została teraz rozszerzona na wszystkie smartfony oparte o Huawei Mobile Services, autorski ekosystem marki – modele Mate 30 Pro, Y6p oraz Y5p.

Aby odebrać kod upoważniający do bezpłatnego korzystania z ponad 60 milionów utworów muzycznych w jakości dźwięku HiFi dostępnych w bibliotece TIDAL, wystarczy zarejestrować lub zalogować się za pomocą ID Huawei. Następnie pobrać z Huawei AppGallery lub otworzyć na smartfonie aplikację Huawei Member Center, zalogować się, kliknąć w baner promocji TIDAL HiFi i odebrać kod promocyjny. Wygenerowany kod należy wpisać na stronie http://tidal.com/redeem, a w kolejnym kroku założyć konto w serwisie. Po zaakceptowaniu kodu strona przekieruje użytkownika do Huawei AppGallery w celu pobrania aplikacji TIDAL HiFi. Kupon należy odebrać do 31 sierpnia, a wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku. Liczba kuponów jest ograniczona. Regulamin akcji znajduje się na stronie.

Huawei dynamicznie rozwija autorski ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się już blisko 1000 polskich aplikacji. Niedawno do Huawei AppGallery dołączyła aplikacja do zamawiania taksówek – iTaxi – w pełni zintegrowana z ekosystemem Huawei i dostępna na smartfonach z HMS. W AppGallery są też już dostępne trzy aplikacje bankowe – mBank, PKO Bank Polski oraz Idea Bank – na ten moment na smartfonach Huawei opartych o GMS, ale niebawem także na tych z HMS.

Użytkownicy AppGallery mogą korzystać z dedykowanych im ofert i promocji, a także cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa usług. Na użytkowników najnowszych smartfonów marki z HMS czekają atrakcyjne prezenty, w tym bezpłatne i bezterminowe mapy i nawigacja AutoMapa, kupon o wartości 20 zł na pierwsze zakupy (za minimum 50 zł) w aplikacji Allegro oraz bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do ebooków i audiobooków w aplikacji Empik Go.

Reklamy

Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery powstała również dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL/, na której mogą znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

źródło: Huawei

 

One thought on “TIDAL HiFi – bezpłatnie na wszystkich smartfonach Huawei z HMS

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: