UPC Polska w maju najszybszym ogólnopolskim operatorem

Według rankingu portalu Speetest.pl UPC Polska oferowało w maju najszybsze połączenie z internetem spośród ogólnopolskich dostawców internetu. W maju operator zanotował także wzrost prędkości pobierania i wysyłania danych.

Comiesięczne zestawienie, publikowane przez portal Speedtest.pl, oparte jest na testach przeprowadzanych przez użytkowników – w maju 2020 złożyło się na niego 4,4 miliona pomiarów. W majowym rankingu ogólnym UPC Polska, ze średnią oferowaną prędkością na poziomie 132,41 Mb/s, uplasowało się najwyżej spośród ogólnopolskich operatorów.
UPC Polska notuje systematyczny wzrost średniej prędkości sieci oferowanej swoim klientom. Na koniec I kwartału wynosiła ona 270 Mb/s. To wynik stałych inwestycji w rozwój infrastruktury szerokopasmowej. Poza wysoką prędkością usługi internetowe od UPC cechują również stabilność i niezawodność, wyjątkowo wyraźnie potwierdzone w ciągu ostatnich tygodni, gdy podczas #zostanwdomu klienci intensywniej korzystali z internetu, zarówno do pracy zdalnej czy rozrywki, a także by pozostać w kontakcie z najbliższymi.
źródło: UPC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: