#oMioj Ryzyko i kup nawigacje Mio nawet o 100 zł taniej

1 czerwca ruszyła akcja #oMioj Ryzyko nawiguj bezpieczenie do celu” w ramach, której Mio Polska obniża ceny swoich najpopularniejszych nawigacji.

Zbliżają się wakacje, a więc czas urlopów i wyjazdów. Epidemia koronawirusa spowodowała, że coraz więcej Polaków rezygnuje z publicznego transportu i do podróży wykorzystuje swoje auta. Wzmożony ruch na drodze skłania, by przed podróżą dokładnie zaplanować swoją drogę. Dlatego marka Mio wraz z ponownym otwarciem branży turystycznej i transportowej w ramach akcji „#oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu”, postanowiła obniżyć ceny swoich najpopularniejszych  nawigacji.  Wybrane modele Polacy mogą kupić nawet o 100 zł taniej.

 

–  Czerwiec  to miesiąc kiedy Polacy  bardzo chętnie decydują się na  kilkudniowe wyjazdy, by na chwile odetchnąć od codziennego zgiełku. Dlatego firma Mio postanowiła w ramach akcji „oMioj Ryzyko, nawiguj bezpiecznie do celu”  od 1 czerwca obniżyć  ceny   najpopularniejszych  modeli nawigacji. Dzięki  produktom  Mio można  łatwo i wygodnie zaplanować i dopasować  trasę do swoich potrzeb.  Dodatkowo korzystanie z nawigacji pozwoli odłożyć choć na chwilę  smartfona, który próbuje bardzo często zastąpić  nam  wiele  przenośnych  urządzeń. Ma on jednaktylko jedną baterię, która zazwyczaj wyczerpuje się w najmniej oczekiwanym momencie – podkreśla Łukasz Tetkowski, Marketing Manager MiTAC.

 

 

Osoby, które zdecydują się na zakup  sprzętu mogą liczyć na obniżki cen  zarówno  podstawowych modeli jak i tych  stworzonych z myślą o pojazdach specjalistycznych jak na przykład campery. Dla właścicieli takich pojazdów obniżono  cenę nawigacji z dedykowaną funkcją Truck, która umożliwi uwzględnić nietypowe gabaryty samochodu w planowaniu trasy. O rabaty należy zapytać oficjalnych partnerów Mio, których  lista znajduje się na  stronie www.mio.com.  W promocji obniżono ceny  następujących produktów:

 

 

 

Model Wartość rabatu
7700 TRUCK 50 zł
7700 FEU/7800 50 zł
7700 PL/7100 20 zł
8500 50 zł
8670 Truck 100 zł
Drive 65 truck 100 zł

Promocja trwa do  wyczerpania zapasów

źródło: MiTAC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: