Huawei w TikToku – w premierowej odsłonie Robert Lewandowski

Polski oddział Huawei uruchomił swój kanał w serwisie TikTok i opublikował pierwsze wideo inspirowane hasłem „Explore IT”, które nawiązuje do autorskiego sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. W premierowym wideo występuje Robert Lewandowski, ambasador Huawei w Europie, i czworo popularnych TikTokerów.

Robert Lewandowski pojawia się w filmie w towarzystwie znanych fanom TikToka twórców – @nataliasisik, @magicofy, @lukipoland i @kamelemona. Wideo promuje najnowsze smartfony marki – Y6p i Y5p. Wykorzystano w nim dynamiczną muzykę charakterystyczną dla całej komunikacji sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery.

Wideo, oprócz publikacji na kanale Huawei, pojawi się na kanałach TikTokerów zaangażowanych w projekt.

Pojawiając się na TikToku, Huawei zaprasza swoich fanów do współtworzenia kanału marki i prezentowania na nim własnych talentów i kreatywnych produkcji. 15 czerwca wystartowało wyzwanie #TheBestJobInTheWorld, w którym przez tydzień użytkownicy TikToka będą mogli publikować wideo inspirowane tym właśnie hasłem i oznaczone powyższym hashtagiem. Jury wybierze 4 najciekawsze i najbardziej angażujące filmy, a ich autorzy otrzymają możliwość publikowania swoich wideo na kanale Huawei przez dwa wakacyjne miesiące – lipiec i sierpień. Dodatkowo produkcje zwycięzców i zaangażowanych w projekt TikTokerów zostaną połączone w cztery filmy, które trafią na kanał Huawei i kanały TikTokowych twórców.

TikTok to najszybciej rosnące medium społecznościowe na świecie i miejsce, w którym ludzie na różne sposoby mogą wyzwalać i pokazywać innym swoją kreatywność. Huawei jest marką kreatywną, dlatego TikTok to naturalne miejsce, w którym chcemy być blisko konsumentów. Jest tam bardzo dużo młodych, dynamicznych ludzi, a nasze najnowsze smartfony z serii Y – Y6p i Y5p – idealnie do nich pasują – mówi Dorota Haller, CMO, dyrektorka marketingu, komunikacji i digitalu w Huawei CBG Polska.

 TikTok to kolejny kanał w komunikacji Huawei w social media, obok Facebooka, Instagrama, Twittera oraz YouTube’a.

Pierwszy film Huawei na TikToku nawiązuje do trwającej kampanii marketingowej promującej autorski sklep z aplikacjami Huawei AppGallery oraz atrakcyjne cenowo smartfony z najnowszej serii Y – Y6p i Y5p. Huawei dynamicznie rozwija swój własny ekosystem Huawei Mobile Services oraz sklep z aplikacjami Huawei AppGallery, w którym obecnie znajduje się prawie 1000 polskich aplikacji, a liczba ta z dnia na dzień rośnie. Platforma przyciąga użytkowników smartfonów i tabletów Huawei nie tylko bogatą ofertą, ale również wieloma nowościami, dedykowanymi ofertami czy wysokim poziomem bezpieczeństwa.

źródło: Huawei

One thought on “Huawei w TikToku – w premierowej odsłonie Robert Lewandowski

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: