ColorOS na Android 11 w wersji beta na OPPO Find X2 i Find X2 Pro jeszcze w czerwcu

OPPO, wiodący producent urządzeń mobilnych, wprowadzi wersję beta systemu operacyjnego ColorOS opartego na Androidzie 11 jeszcze w czerwcu bieżącego roku. Pierwsze testy nowego oprogramowania prowadzone będą na modelach OPPO Find X2 i Find X2 Pro.

ColorOS to spersonalizowany, wydajny, inteligentny i bogato zaprojektowany mobilny system operacyjny firmy OPPO oparty na Androidzie. Z ponad 350 milionami globalnych użytkowników ColorOS obsługuje ponad 80 języków, w tym język polski, angielski, hiszpański, hindi, arabski i tajski.

Z bazą ponad 350 milionów użytkowników ColorOS jest jednym z kluczowych partnerów Google na świecie. Doświadczenia OPPO wskazują na to, że użytkownicy ColorOS doceniają przejrzystość systemu zachowującego najważniejsze cechy Androida, wzbogaconego o charakterystyczne dla producenta dodatki.

Współpracujemy z Google na polu rozwoju oprogramowania opartego na Androidzie, aby wzbogacić i wzmocnić wrażenia użytkowników naszych urządzeń. Doskonałym przykładem ostatnich działań w tym zakresie jest projekt CameraX, nad którym pracujemy z Google, a który ma na celu zwiększenie możliwości kamer i funkcjonalności aplikacji firm trzecich, takich jak Instagram czy Snapchat i wiele innych – komentuje Piotr Żaczko, menedżer ds. PR w OPPO Polska.

Ścisła współpraca OPPO z Google gwarantuje, że ColorOS będzie aktualizowany co roku wraz z najnowszą wersją Androida. Jeszcze w tym miesiącu OPPO wprowadzi ColorOS Android 11 Beta w wersji na OPPO Find X2 i Find X2 Pro.

źródło: OPPO

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: