NAVITEL rusza z wakacyjną promocją na powerbank do wideorejestratorów

Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza specjalną, ogólnopolską promocję. Kupując dowolny wideorejestrator producenta, adapter zasilania NAVITEL SMART BOX MAX można nabyć za jedyne 29,99 zł.

Akcesorium zostało zaprojektowane, aby zapobiegać sytuacjom całkowitego rozładowania się akumulatora

w samochodzie, kontrolując jego pozostały czas pracy i napięcie. NAVITEL SMART BOX MAX automatycznie wyłącza zasilanie rejestratora, gdy napięcie akumulatora spada do określonej wartości lub upływa czas ustawiony przez użytkownika (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Adapter ponadto chroni kamerę samochodową przed skokami napięcia. Jest przystosowany zarówno do aut osobowych (12 V), jak i ciężarowych

(24 V). Posiada złącza mini i micro USB, zapewniając uniwersalność użytkowania. SMART BOX MAX pozwala na swobodne i nieprzerwane korzystanie z wideorejestratora, np. podczas postoju czy w trybie parkingowym.

Przy zakupie kamery samochodowej NAVITEL, cena adaptera zasilania jest niższa aż o 70%.

Letnia oferta trwa do 31 sierpnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Obejmuje wszystkie sieci sklepów stacjonarnych i online z elektroniką użytkową na terenie Polski. Szczegóły promocji dostępne są na oficjalnych stronach internetowych partnerów akcji.

źródło: NAVITEL

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: