Plus na kartę i Plush – teraz 60 GB ekstra na wakacje

Jeszcze więcej wolności i swobody korzystania z Internetu dla osób, które lubią być online i nie wyobrażają sobie innego życia! Już od dziś klienci oferty na kartę Plusa i Plusha mogą cieszyć się z dodatkowych ekstra 60 GB na wakacje!

Lato to zazwyczaj czas licznych wyjazdów i podobnie będzie zapewne i w tym roku. Specjalnie na ten okres przygotowana została promocja, dzięki której nie trzeba będzie martwić się o kończące się w telefonie pakiety internetowe. Wystarczy mieć Plusa lub Plusha „na kartę”, by skorzystać ze specjalnej promocji „60 GB na wakacje”. Można w niej dostać trzy pakiety po 20 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni, a opłata wynosi tylko 15 zł i jest pobierana jednorazowo w momencie włączenia promocji.

„60 GB na wakacje” to promocja dla klientów taryf Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę i Nowy Plush. By z niej skorzystać wystarczy:

  • posiadać aktywne konto,
  • posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty,
  • włączyć promocję krótkim kodem *136*11*0060# lub zalogować się do aplikacji Mobilny Plus Online i tam ją aktywować.

Przyznane GB nie mogą być wykorzystane w roamingu, z wyłączeniem RLAH, co jest rozliczane zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie „Promocji europejskiej dla Abonentów Prepaid”.

Promocja „60 GB na wakacje” obowiązuje od 17 czerwca do 30 września 2020 r, a więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji i na http://www.plushbezlimitu.pl/na-karte oraz na https://www.plus.pl/telefon-na-karte

Opylam się na lato 60 GB ekstra – ulotka Plush na Kartę

W Plusie na Kartę dodajemy wolności Ci – ulotka Plus Na Kartę

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: