Czego „Lewy Robert” może nauczyć się od „Prawego Roberta”

Robert Lewandowski w dwóch osobach w niestandardowej produkcji Huawei, podczas konfiguracji nowego smartfona.

Huawei zaprezentował niestandardowy film z udziałem Roberta Lewandowskiego, ambasadora marki w Europie, który promuje stworzoną przez Huawei aplikację Phone Clone, ułatwiającą zmianę starego smartfona na nowy. 

W najnowszym materiale wideo, opublikowanym na kanale YouTube Huawei Mobile Poland, a także na profilu marki na Facebooku, Robert Lewandowski pomaga swojemu alter ego w szybkiej i wygodnej konfiguracji nowego smartfona P40 Pro.

Robert Lewandowski, obecny w filmie w dwóch osobach, doradza sam sobie – doradzając przy okazji wszystkim konsumentom – jak w łatwy i wygodny sposób skopiować zawartość starego smartfona na nowy. Aplikacja Phone Clone umożliwia błyskawiczne przenoszenie zdjęć, filmów, kontaktów czy aplikacji z jednego telefonu na drugi.

Film z udziałem Roberta Lewandowskiego:

Film pokazuje cały proces przenoszenia danych i plików ze starego smartfona na nowy. Wystarczy włączyć aplikację Phone Clone na obu telefonach, sparować je za pomocą QR kodu i wybrać zawartość do skopiowania. Po paru chwilach można już korzystać z pełni skonfigurowanego urządzeniach, włącznie z przeniesionym, ulubionym układem ikon na ekranie głównym smartfona. Dane przenoszone są bezpośrednio między telefonami w bezpieczny sposób, bez wykorzystania Internetu, za pomocą szyfrowanej sieci bezprzewodowej.

Phone Clone to aplikacja będąca jednym z elementów ekosystemu Huawei Mobile Services. Jest ona preinstalowana na smartfonach Huawei, można ją też pobrać ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. W przypadku przenoszenia danych z telefonu innych marek niż Huawei, Phone Clone można też pobrać z innych oficjalnych sklepów z aplikacjami.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: