Samsung Galaxy Tab i 400 PLN premii

400 PLN premii od firmy Samsung – tyle można zyskać przy zakupie flagowego tabletu Galaxy Tab S6. Nowa odsłona promocji Samsung potrwa od 15 do 21 czerwca 2020 roku.

Zwrot na konto to dobrze znany już klientom firmy mechanizm promocyjny. W ramach najnowszej odsłony tej promocji, firma Samsung oferuje premię w wysokości 400 PLN klientom, którzy w najbliższych dniach zdecydują się kupić Galaxy Tab S6, najnowszy flagowy tablet w ofercie.

By skorzystać z oferty promocyjnej należy:

  1. Kupić tablet Galaxy Tab S6 w czasie trwania promocji – tj. od 15 do 21 czerwca u partnerów handlowych, których lista wskazana jest w regulaminie.
  2. Nie później niż do 22 czerwca aktywować nowo zakupiony tablet
  3. Nie później niż do 23 czerwca zalogować się w aplikacji Samsung Members na tablecie i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w aplikacji Samsung Members w zakładce Korzyści oraz dołączyć załącznik – dowód zakupu

Wypłata Zwrotu nastąpi w terminie od 14 dni do 17 dni kalendarzowych od dnia potwierdzenia poprawności zgłoszenia, na numer rachunku należący do Uczestnika i podany w formularzu zgłoszeniowym.

Pula przeznaczonej na zwroty jest ograniczona. Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są na stronie zwrot-tabs6.samsung.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: