Synology FS3600 – moc dla najważniejszych obciążeń

Firma Synology ogłosiła dostępność systemu pamięci masowej FS3600, najnowszej pamięci masowej flash z rodziny sieciowych serwerów pamięci masowej FlashStation.  Zaprojektowany z myślą o środowiskach wymagających pamięci masowej o małych opóźnieniach model FS3600 zapewnia ponad 195 000 operacji IOPS zapisu losowego w formacie 4K i obsługuje skalowanie do 72 dysków, zapewniając ekonomiczne rozwiązanie do obsługi baz danych, maszyn wirtualnych, OLTP i innych wdrożeń.

— Chociaż pojemność i skalowalność były zawsze ważne, zapotrzebowanie na szybsze i bardziej dynamiczne rozwiązania pamięci masowej sprawiło, że przepustowość i czas reakcji stały się kluczowym czynnikiem nawet w przypadku typowych zastosowań biznesowych — powiedział Michael Wang, kierownik ds. produktu w firmie Synology Inc. — Model FS3600 o konkurencyjnym całkowitym koszcie użytkowania został zaprojektowany z myślą o spełnieniu wysokich wymagań dotyczących wydajności, a jednocześnie zapewnieniu odpowiednich możliwości rozbudowy dla zaspokojenia przyszłych potrzeb w zakresie pamięci masowej.

 Moc dla najważniejszych obciążeń

 Model FS3600 z 12-rdzeniowym procesorem Intel® Xeon® i obsługą sieci do 56 GbE, został zaprojektowany z myślą o szerokiej gamie zastosowań wymagających pamięci masowej o dużej przepustowości i małych opóźnień, takich jak wirtualizacja, analiza dużych ilości danych, OLTP, technologia głębokiego uczenia i rozwijanie sztucznej inteligencji lub postprodukcja wideo w wysokiej rozdzielczości.

  • Skalowalność: Do 72 dysków[1]
  • Wbudowana obsługa sieci 10 GbE: 2 porty 10GbE i 4 porty 1GbE
  • Obsługa maksymalnie 56 GbE: Obsługa kart rozszerzeń 10/25/40/56 GbE[2]
  • Wydajność: Ponad 195 000 operacji IOPS iSCSI losowego zapisu w formacie 4K

Zintegrowana ochrona i zarządzanie danymi

 Rozwiązania do zarządzania danymi firmy Synology upraszczają wdrażanie i ochronę krytycznej infrastruktury biznesowej.

Ochrona maszyn wirtualnych, SaaS i punktów końcowych

Centralne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych w celu ochrony maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V, punktów końcowych z systemem Windows, kont pakietów Microsoft 365 i G Suite. Elastyczne metody odzyskiwania umożliwiają sprawne zarządzanie wszystkimi zadaniami tworzenia kopii zapasowych z jednego portalu i szybkie przywracanie operacji. Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Synology Active Backup

Zapobieganie utracie danych

 Centralne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych w celu ochrony maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V, punktów końcowych z systemem Windows, kont pakietów Microsoft 365 i G Suite. Elastyczne metody odzyskiwania umożliwiają sprawne zarządzanie wszystkimi zadaniami tworzenia kopii zapasowych z jednego portalu i szybkie przywracanie operacji.Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach wirtualizacji.

Maksymalna dostępność usług

Sparowanie urządzenia FS3600 z innym identycznym urządzeniem pozwala utworzyć klaster wysokiej dostępności. Architektura active/passive zapewnia automatyczne przełączenie usługi w ciągu kilku sekund od awarii urządzenia. Dowiedz się więcej o Synology High Availability

Jednostki rozszerzające Synology FS3600 i FX2421 są dostępne u partnerów firmy Synology i w kanałach dystrybucyjnych firmy Synology.

***

[1] Urządzenie FS3600 można skalować do 72 dysków przy użyciu dwóch jednostek FX2421 (24x SFF) lub 48 dysków przy użyciu 2 jednostek RX1217sas (12x LFF). Jednostki rozszerzające Synology są sprzedawane oddzielnie

[2] Najnowsze informacje można znaleźć na stronie https://www.synology.com/pl-pl/compatibility

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: