OPPO Enco Free i Enco W31 – teraz w atrakcyjnej promocji

Firma OPPO przygotowała specjalną ofertę na cieszące się bardzo dobrymi opiniami słuchawki bezprzewodowe: Enco Free i Enco W31. Od teraz można zdobyć je w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, odpowiednio za 399 oraz 299 złotych. Promocja potrwa do 12 lipca br.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie jaki prezent kupić z okazji zbliżającego się Dnia Ojca, albo zakończenia roku szkolnego jako nagrodę za świadectwo z wyróżnieniem, to OPPO ma świetną propozycję. Do 12 lipca dwa modele słuchawek producenta można kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach za pośrednictwem oficjalnego sklepu marki na Allegro.

Wygoda i świetna jakość dźwięku ze słuchawkami OPPO Enco Free

Model ten został wręcz stworzony, by bez żadnych problemów łączyć się ze smartfonem, optymalizując przy tym każdy aspekt codziennego słuchania. Słuchawki zaprojektowano tak, by uzyskać jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania ze sprzętu. Dzięki temu współgrają one z urządzeniem mobilnym w sposób, który przeniesie posiadacza na nowy poziom wolności użytkowania.
Nowatorskie ultra-dynamiczne głośniki zapewniają natomiast niesamowitą jakość dźwięku. Dzięki sześciu opatentowanym technologiom, które wydobędą szczegóły, wzmocnią basy oraz zwiększą zakres dynamiczny odtwarzanej muzyki, można cieszyć się studyjną jakością odsłuchu w dowolnie wybranym miejscu.
Co niemniej istotne, sterować słuchawkami możemy dzięki ich intuicyjnej, dotykowej obsłudze. Dzięki temu można bez wyjmowania telefonu z kieszeni odebrać połączenie, włączać i wyłączać muzykę czy regulować głośność.
Model charakteryzuje też nieoczywiste wzornictwo oraz długi czas pracy, dzięki czemu można cieszyć się muzyką nawet do 25 godzin lub 15-godzinnym czasem połączenia podczas noszenia słuchawek razem z etui do ładowania oraz odtwarzaniem muzyki do 5 godzin lub 3-godzinnym czasem połączenia bez niego.
Warto także dodać, iż słuchawki OPPO Enco Free spełniają normę IPX4, co znaczy, iż są odporne na wodę i wilgoć.

OPPO Enco W31 – zachwycające możliwości i unikatowe wzornictwo

Nowy model słuchawek TWS od OPPO został niedawno wyróżniony podczas jednego z najbardziej prestiżowych konkursów designerskich – A’Design Award & Competition. Model został doceniony przez jury wydarzenia i otrzymał najwyższe odznaczenie Design Award w kategorii Urządzenia Cyfrowe i Elektroniczne 2019-2020
Oprócz wyjątkowej urody, słuchawki OPPO Enco W31 mają szereg innych zalet. Ich opływowy, ergonomiczny kształt sprawia, iż są niesamowicie wygodne w noszeniu. Sam dźwięk został także ulepszony dzięki wzmocnionym niskim i wysokim tonom oraz dodatkowym, wbudowanym mikrofonom. Skuteczną redukcję hałasu z zewnątrz zapewnia natomiast współpraca z algorytmem AI, co znacznie polepsza jakość rozmów telefonicznych.
Słuchawki charakteryzują także świetne parametry funkcjonalne, w tym technologia redukcji opóźnień dźwięku – zostały stworzone z myślą o eliminacji typowych problemów związanych z użytkowaniem słuchawek łączonych z urządzeniem mobilnym dzięki modułowi Bluetooth, takich jak opóźnienie przesyłu i niestabilność połączenia.
OPPO Enco W31 gwarantują opóźnienie przekazania sygnału na poziomie niższym niż większość konkurencyjnych modeli, dzięki systemowej optymalizacji oraz zastosowaniu binauralnej transmisji dźwięku. Opóźnienie dźwięku jest więc praktycznie niezauważalne i użytkownicy mogą bez zakłóceń oglądać filmy i grać w swoje ulubione gry.
Ponadto dzięki nowoczesnym technologiom i wykorzystanym w głośnikach materiałom wysokiej jakości odtwarzają one wierny dźwięk, zwiększając zasięg wysokich częstotliwości i redukując zniekształcenia przy tych niskich. Wysokie częstotliwości brzmią wyraźniej, a niskie głębiej i mocniej.
Słuchawki oferują także dwa tryby audio – zbalansowany i wzmacniający basy oraz obsługują tryby AAC i SBC.
Podobnie jak w modelu OPPO Enco Free model ten spełnia normę IP54, która zapewnia o odporności urządzenia na wilgoć i wodę oraz kurz.

Oferta dostępna jest: OPPO – Strefa Marek Allegro

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: