Cavli Hubble99 – technologie komórkowe na połączenie urządzeń IoT do chmury

Przedsiębiorstwa już nie będą stały przed dylematem zastosowania technologii komórkowych dla wprowadzanych przez nich urządzeń IoT (Internet of Things – internet rzeczy). Komórkowe rozwiązania IoT wchodzą w erę subskrypcji usług, przy czym Cavli Wireless stoi na czele tych zmian, wprowadzając Hubble99.

Hubble99: The world’s first truly global IoT adoption plan

Cavli Wireless, producent modułów komórkowych z siedzibą w Kalifornii, prowadzący działalność w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji, chce zmienić oblicze technologii IoT poprzez rozpoczęcie realizacji przełomowego planu działania na rzecz wprowadzania rozwiązań IoT – Cavli Hubble99.

Umożliwienie łączności IoT jest elementem ekosystemu obejmującego wiele podmiotów zainteresowanych, w tym producentów modułów, operatorów sieci telekomunikacyjnych i dostawców platform, ukierunkowanego na zarządzanie sprzętem, łącznością i subskrypcjami. Obecnie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw całkowite koszty wprowadzenia ich własnych technologii komórkowych są porównywalne z kosztami innych opcji, jak LoraWAN, Sigfox czy Weightless. Powodowane jest to odpowiednio wydatkami na moduł komórkowy, zarządzanie kartami SIM, danymi i urządzeniami.

Hubble99 od Cavli stanowi próbę uproszczenia podzielonego na małe fragmenty ekosystemu IoT, poprzez zmianę struktury obecnego łańcucha wartości, tym samym torując drogę do bezproblemowego połączenia kolejnego miliarda urządzeń. Plan subskrypcji Hubble99 łączy moduły komórkowe eSIM zintegrowane z IoT w ramach globalnej łączności LTE lub LPWAN, zarządzanie urządzeniem i subskrypcjami z infrastrukturą przesyłania wiadomości. Przy braku odrębnych kosztów sprzętu zapewniającego łączność, klienci oszczędzają do 50% w pierwszym roku. Klienci mogą wybrać spośród takich technologii komórkowych, jak LTE-CAT4/CAT1/GMS, NB-IoT, LTE-M, o zasięgu obejmującym odpowiednio 160, 23 i 8 krajów, który jest nieustannie poszerzany. Celem Cavli jest zrewolucjonizowanie komórkowych standardów na potrzeby IoT poprzez oferowanie najbardziej oszczędnego i skalowalnego planu masowego wprowadzania urządzeń IoT.

John Mathew, dyrektor generalny Cavli Wireless, powiedział: „Uważamy, że połączenie każdego przedmiotu fizycznego z internetem w sposób skuteczny i niezakłócony rozwiąże wiele różnych problemów i poprawi jakość życia i produktywność. W tym uwidacznia się prawdziwa siła +Internetu rzeczy+ i chcemy dać tę siłę przedsiębiorcom na całym świecie, wprowadzając Hubble99„.

źródło: Cavli Wireless

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: