Xiaomi w Toruniu otwiera 20. Mi Store w Polsce

Xiaomi otwiera 20. Mi Store w Polsce – w najbliższą sobotę, 27 czerwca, o godzinie 9.00, Xiaomi otworzy swój dwudziesty, a pierwszy w województwie kujawsko – pomorskim salon Mi Store. Sklep znajduje się w Centrum Handlowym Atrium Copernicus (ul. Stanisława Żółkiewskiego 15) w Toruniu. Powierzchnia salonu wynosi 102 m2. Mieści się on w lokalu o numerze 0.28 na parterze.


Ze względu na obecną sytuację, bezpieczeństwo klientów i personelu, wydarzenia związane z otwarciem Mi Store odbędą się w innym terminie. Jednak przez cały weekend wszystkie osoby, które zrobią zakupy w salonie, dostaną 5% rabatu*, a przy zakupach powyżej 1000 zł otrzymają kartę podarunkową o wartości 50 zł na następne zakupy**.

Ponadto, od soboty 27 czerwca do piątku 3 lipca, odwiedzający Mi Store w Toruniu, będą mogli skorzystać z jubileuszowych promocji. Wybrany sprzęt kupią w specjalnych cenach. Będą to m.in. smartfony Redmi Note 8T i Mi Note 10 Lite, sprzęt audio – wideo – telewizory oraz słuchawki, opaski Mi Smart Band 4 i produkty ekosystemowe.

Promocje w weekend otwarcia:
Sobota
1. Mi Band 4 w cenie 99 zł
2. Redmi Note 8T 4+64GB w cenie 699 zł
Niedziela (28.06 – niedziela handlowa)
1. Mi TV 43″ w cenie 1449 zł
2. True Wirless Earphones w cenie 199 zł

Informacje o produktach objętych promocją danego dnia będą publikowane na profilu https://www.facebook.com/mistorepolska

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas zakupów, we wszystkich sklepach stacjonarnych Xiaomi obowiązują poniższe zasady:

  • utrzymanie minimum dwóch metrów odległości pomiędzy klientami;
  • obowiązek zasłaniania ust i nosa (maseczką lub innym materiałem) przez każdą osobę przebywającą w sklepie;
  • możliwość dezynfekcji rąk specjalnym preparatem i możliwość założenia jednorazowych rękawiczek;
  • dla wzajemnego bezpieczeństwa obsługa zarządza liczbą klientów wewnątrz salonu (jednocześnie może przebywać maksymalnie 10 osób);
  • urządzenia eksponowane w sklepie są poddawane stałej dezynfekcji.

Po otwarciu salonu w Toruniu sieć Mi będzie liczyć 20 autoryzowanych punktów Mi Store, które znajdują się w 16 miastach w 12 województwach w Polsce. Sklepy mieszczą się w: Białymstoku (Galeria Alfa), Bielsku-Białej (Galeria Sfera), Czeladzi (M1), Częstochowie (Galeria Jurajska), Katowicach (Galeria Katowicka), Gdańsku (Forum Gdańsk), Gdyni (Centrum Riviera), Krakowie (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Lublinie (Galeria Lublin Plaza), Olsztynie (Galeria Warmińska), Poznaniu (Centrum Posnania, Centrum Handlowe Avenida), Rzeszowie (Galeria Rzeszów​), Szczecinie (Galeria Galaxy), Toruniu (Atrium Copernicus), Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Młociny i Galeria Mokotów) i Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki).

źródło: Xiaomi

***
*Nie łączy się z innymi promocjami, ale łączy się z promocją na kartę podarunkową.
**Będzie ona wykorzystania od 29.06 przez 12 miesięcy.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: