Esaliens24 – bezpłatna aplikacja do zarządzania oszczędnościami

Esaliens TFI SA uruchomił dla swoich klientów bezpłatną aplikację mobilną Esaliens24 do zarządzania oszczędnościami. Aplikacja jest przeznaczona dla klientów indywidualnych i uczestników planów oszczędnościowych w zakładach pracy – PPE i PPK.

„Konsekwentnie staramy się, przy pomocy nowoczesnych narzędzi, rozszerzyć naszym klientom możliwości w zakresie zarządzania oszczędnościami. Esaliens24 to aplikacja, która uczyni ten proces znacznie łatwiejszym, bardziej intuicyjnym i co ważne, dostępnym z poziomu smartfona. Niezależnie od miejsca czy godziny nasi klienci mogą w przystępny sposób sprawdzić zarówno aktualny status dokonanych inwestycji, jak i złożyć zlecenia” – wyjaśnia Jacek Treumann, członek zarządu Esaliens TFI.

Esaliens24 to przyjazna i intuicyjna aplikacja mobilna oferująca pełne możliwości dostępne wcześniej na platformie http://www.Esaliens24.pl. Nowością jest możliwość wygodnego logowania z użyciem biometrycznych funkcjonalności, które udostępniają urządzenia mobilne, takie jak odcisk palca czy rozpoznanie twarzy. Oczywiście warunkiem wykorzystania tych funkcjonalności jest wola użytkownika i uruchomienie odpowiedniej opcji na swoim smartfonie.

Po zalogowaniu na swoje konto, użytkownik serwisu od ręki ma dostęp do najpotrzebniejszych informacji. Jest to podsumowanie inwestycji w funduszach Esaliens w podziale na 3 kategorie. Pierwsza z nich zawiera wszystkie niezbędne dla klienta dane na temat inwestycji w ramach oferowanych przez Esaliens produktów o charakterze emerytalnym (Indywidualne Konto Emerytalne, Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego, PPE lub PPK), druga – dane o inwestycjach o charakterze regularnym w ramach Celowych Planów Oszczędnościowych. W skład ostatniej kategorii wchodzi komplet informacji o pozostałych inwestycjach.

Przejrzysty projekt w komfortowy sposób daje najlepszą wiedzę o przeprowadzanych operacjach, jak i strategii inwestycyjnej czy np. upoważnionych osobach. Dodatkowe funkcje to m.in. utworzenie wykresu zmiany wartości inwestycji w wybranym okresie, czy komfortowe składanie zleceń.

Aplikacja Esaliens24 jest dostępna bezpłatnie na kluczowych systemach operacyjnych – Android i iOS.

(Android) link do Googe Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.esaliens24

(iOS) link do App Store: https://apps.apple.com/pl/app/esaliens24/id1506225838?l=pl

źródło: Esaliens TFICategories: Płatności, Aplikacje, Newsy

Tags:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: