Motorola razr blush gold (różowego złota) już w Polsce

Fani związków technologii i mody zapewne pamiętają limitowanę edycję kultowego telefonu z klapką – motoroli Razr – w kolorze złotym, która powstała we współpracy z Dolce & Gabbana. Nowe wcielenie ikony – składany smartfon motorola razr – dostępne jest w wersji blush gold (czyli kolorze różowego złota), która nawiązuje do swojego pierwowzoru.

Delilah Belle Hamlin, Amelia Gray Hamlin

Moda ma charakter osobisty — tak jak smartfony. Odzwierciedlają one naszą osobowość oraz charakter i pokazują światu, kim jesteśmy. Nic więc dziwnego, że w miarę rozpowszechniania się telefonów komórkowych obie branże zaczęły wywierać na siebie wzajemny wpływ.

W pierwszych latach XXI wieku Razr był pierwszym telefonem komórkowym, który stał się zarówno pożądanym urządzeniem, jak i kulturową ikoną. Wyróżniał się designem i kolorystyką na poziomie jeszcze nieznanym innym markom.

Motorola wprowadziła Razr na rynek najpierw w wersji srebrnej, a następnie dodała elegancką wersję czarną. W latach 2005–2006, kiedy moda była śmiała, efektowna i niestandardowa, Motorola zaprezentowała odważną wersję różową oraz limitowaną wersję złotą telefonu Razr, które wstrząsnęły światami mody i technologii. Niektórzy pamiętają może nawet pożądaną limitowaną wersję Dolce & Gabbana. Motorola była na czele kulturowej rewolucji, w której splotły się styl i wpływy mody oraz technologii. Z tymi słynnymi telefonami pokazywały się gwiazdy w pierwszych rzędach na Fashion Weekach i pozujące na czerwonym dywanie. Urządzenia te były nieodzownymi dodatkami i pomimo upływu lat pozostają we wspomnieniach fanów Motoroli.

motorola razr – smartfon, który zmieści się nawet w kopertówce

Motorola czerpie inspirację z charakterystycznej palety barw telefonu Razr z początku stulecia i prezentuję nową kolorystykę współczesnego modelu razr: Blush Gold. Ten niezwykły odcień złotego koloru zadebiutował na Nowojorskim Fashion Week i stanowi świeże połączenie uwielbianego od lat różu oraz złota, ale wybiegające w nowe dziesięciolecie. Kolor Blush Gold przyciąga wzrok, ale pozostaje dyskretny. Odzwierciedla nowe pokolenie konsumentów, którzy cenią żartobliwość i wyjątkowość, ale są przywiązani do tradycji eleganckiego i finezyjnego wzornictwa tego urządzenia.

Motorola razr blush gold edition jest dostępna w sprzedaży w ofertach Orange, X-kom, RTV EURO AGD oraz Media Expert.

źródło: Lenovo

2 thoughts on “Motorola razr blush gold (różowego złota) już w Polsce

 • 5 lipca 2020 o 22:42
  Permalink

  jak będę w me to też na niego rzuce okiem

  Odpowiedz
 • 2 lipca 2020 o 04:07
  Permalink

  Moto dawno nie wrzuciło na rynek czegoś ciekawszego, ale na ten model warto było czekać 😉 Rozejrzę się za niedługo w Media Expert

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: