realme rusza z wyjątkową letnią wyprzedażą

Letnia wyprzedaż realme.

Z okazji wakacji, wybrane smartfony realme dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Promocje dotyczą najbardziej popularnych modeli: realme C3, 5i 6, 6 Pro oraz 6s. Oprócz zniżek, przygotowane zostały także promocje polegające na akcesoriach dodawanych  za darmo do konkretnych modeli: realme 6, 6 Pro oraz X50 Pro.

Promocje dostępne będą w wybranych sieciach sprzedaży: Media Expert, RTV EURO AGD,  oficjalnym sklepie realme (sklep-realme.pl), a także w X-kom.pl, Neonet i Komputronik.pl.

“Rozwijamy się bardzo szybko, a dzięki letniej wyprzedaży chcemy zrobić  kolejny krok w kierunku rozwoju marki w Polsce ” mówi Jason Guo – dyrektor sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią

Z okazji letnich wyprzedaży planowane są szeroko zakrojone działania promocyjne, obejmujące kampanię online i obecność w innych mediach, a także w sieciach sprzedaży.

Popularne modele i flagowce w atrakcyjnych cenach można dostać od dzisiaj do połowy sierpnia w wybranych sieciach sprzedaży: Media Expert, RTV EURO AGD, oficjalnym sklepie realme (sklep-realme.pl), a także w X-kom.pl, Neonet i Komputronik.pl. W ofercie znalazły się zarówno najpopularniejsze modele, jak i flagowce, oraz oferty łączone z akcesoriami producenta.

realme to marka, która skupia się na technologii i jest stale obecna w życiu młodego pokolenia. W zgodzie ze swoim sloganem Dare to Leap (Odważ się Skoczyć), cały czas pokazuje, że nie ma dla niej barier nie do przeskoczenia. realme jest dostępne w 27 krajach i znajduje się na siódmym miejscu wśród największych producentów smartfonów na świecie. Chociaż na rynku polskim jest zaledwie od kwietnia, bardzo szybko zyskała szerokie zainteresowanie i uznanie użytkowników oraz ekspertów najważniejszych mediów branży technologicznej. realme specjalizuje się w produkcji smartfonów i sprzętu AIoT (Artificial Intelligence of Things) najwyższej jakości. Jej wyróżnikami jest szeroki asortyment, dopracowany design i niepodrabialny charakter produktów.

źródło: realme

3 komentarze do “realme rusza z wyjątkową letnią wyprzedażą

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: