Motorola moto g 5g plus – moc technologii 5G dla wszystkich

Misją Motoroli jest i zawsze było czynienie innowacyjnych technologii i wyjątkowych doznań związanych ze smartfonami dostępnymi dla wszystkich. Teraz Motorola przenosi tę misję na wyższy poziom, wprowadzając moto g 5G plus – smartfon, który włoży moc technologii 5G¹ w ręce większej liczby osób, nie rezygnując z funkcji kluczowych dla użytkowników.

moto g 5g plus

Oprócz ultraszybkiej łączności dostępnej dla każdego moto g 5G plus zapewnia najważniejsze dla użytkowników funkcje, niewiarygodną wydajność, wyjątkowy wyświetlacz CinemaVision z wyższą częstotliwością odświeżania, pierwszy w telefonie Motorola ultraszeroki system przednich kamer, 48-MP system aparatów i baterię o ogromnej mocy.

Reklamy

Qualcomm Snapdragon 765

Łączność 5G zapewnia większą przepustowość, dzięki czemu możliwe jest pobieranie całych filmów w ciągu kilku minut², przesyłanie strumieniowo gier online bez opóźnień i poczucie, że podczas wideorozmów jest się na miejscu z bliskimi. Motorola moto g 5G plus została zbudowana przez zespół, który stoi na czele każdej nowej generacji technologii bezprzewodowej. Oferuje kompatybilność zarówno z sieciami 4G, jak i 5G, dzięki czemu będzie świetnie działać i dziś, i jutro.

Każde przewijanie i przeciągnięcie ekranu moto g 5G plus będzie wyglądać niesamowicie dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz, która zapewnia wrażenie niezwykłej płynności obrazu zarówno w aplikacjach, jak i grach. Dodatkowo jest wyposażony w największy ekran marki. 6,7-calowy ekran CinemaVision Full HD+ oferuje ogromny ultra-szeroki ekran do oglądania filmów. Posiada certyfikat HDR10, dzięki czemu można oglądać ulubione filmy, programy i zdjęcia w żywych, realistycznych kolorach z lepszą jasnością i kontrastem. Dzięki kinowej proporcji 21: 9 telefon oferuje pięknie opływowy kształt, jest łatwy do trzymania, a jednocześnie elegancko mieści duży, wspaniały ekran w dłoni.

Moto g 5G plus wprowadza również pierwszy w historii Motoroli system podwójnego aparatu selfie z unikalnym ultraszerokim obiektywem. Dzięki możliwości zmieszczenia 4x więcej znajomych lub tła w kadrze³, statyw do selfie może zostać zapomniany w domu. Główny 16-megapikselowi przedni aparat jest wyposażony w technologię Quad Pixel z 4x większą czułością na światło6, co pozwala uzyskać jaśniejsze zdjęcia w słabym świetle.

Rozbudowany system tylnych aparatów pozwala zrobić każdy typ zdjęcia w każdej sytuacji. 48-megapikselowa matryca główna4 z technologią Quad Pixel i 4-krotnie większą czułością na światło sprawia, że ​​każde zdjęcie jest jasne nawet przy słabym świetle. Ultraszeroki obiektyw mieści się 4x więcej w kadrze2, dzięki czemu nigdy nie umknie żaden szczegół. Czujnik ToF sprawia, że ​​codzienne zdjęcia są wyjątkowe dzięki rozmyciu tła o jakości lustrzanki cyfrowej, z kolei aparat Macro Vision pozwala na 5-krotne przybliżenie do fotografowanego obiektu w porównaniu ze zwykłym obiektywem i uzyskać oszałamiające, profesjonalnie wyglądające zdjęcia, które zapierają dech w piersiach.

Test Motorola Edge z 5G – powrót do flagowej półki. Czy udany?

Moto g 5G plus korzysta z zaawansowanego procesora mobilnego Qualcomm Snapdragon 765 wyposażonego w  Qualcomm Snapdragon X52 Modem-RF System, aby zapewnić wyjątkową wydajność spełniającą nawet najbardziej wymagające zastosowania 5G. Co więcej, łączy 5G i AI, aby wspierać wybrane funkcje, w tym wyjątkową rozrywkę, inteligentne funkcje wielu kamer oraz wsparcie żywotności baterii. Bez względu na intensywność pracy zadaniem motoroli moto 5G plus jest nadążyć za potrzebami użytkownika.

Cała moc motoroli moto 5G plus zasilana jest przez potężną baterię 5000 mAh, dzięki czemu energii wystarczy na dwa dni5 pracy bez martwienia się o spowolnienie działania lub konieczność ładowania. A gdy to podłączenie się do prądu będzie konieczne, 20-watowe ładowanie TurboPower sprawia, że bateria odzyska pełnię mocy w krótkim czasie.

Motorola moto g 5G plus pozwala płacić w sklepie telefonem dzięki technologii NFC.  Pozwala ona także na bezprzewodowe udostępnianie treści, takich jak kontakty, zdjęcia i filmy, z innymi urządzeniami. A wszystko bezdotykowo i bezpiecznie.

W kwestii oprogramowania Motorola nadal stawia na ścisłą integrację z usługami Google. Podobnie jak w przypadku wszystkich smartfonów marki, tak i w moto g 5G plus użytkownik dostaje do dyspozycji niemal czysty system Android. Nowy telefon otrzymał także wprowadzony po raz pierwszy w motoroli edge My UX, który zawiera uwielbiane funkcje Moto. My UX daje użytkownikom niestandardowe ustawienia i zaawansowane opcje sterowania muzyką, filmami i grami. Użytkownicy mogą nawet tworzyć własne motywy, wybierając spośród unikalnych czcionek, kolorów i kształtów ikon, dzięki czemu ich telefon jest jeden na milion.

Dostępność i cena

Motorola moto g 5G plus będzie dostępna od 8 lipca w całej Europie w dwóch wariantach – 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej oraz 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Moto g 5G plus trafi również na rynki Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich w nadchodzących miesiącach.

W Polsce prawdopodobnie dostępna będzie mocniejsza wersja smartfonu w cenie 1899 zł

źródło: Motorola

¹ Korzystanie z prędkości 5G wymaga odpowiedniego planu taryfowego dostarczanego przez operatora telekomunikacyjnego oraz zasięgu sieci 5G.
2 Oparty na łączności sieciowej 5G sub-6Ghz zapewniającej przeciętnemu użytkownikowi prędkości pobierania 90-130 Mb/s w zależności od oferty operatora telekomunikacyjnego i zasięgu sieci 5G.

3 W porównaniu do zmierzonego pola widzenia głównego aparatu 78° w tych samych proporcjach obrazu.
4 48-megapikselowa matryca łączy 4 piksele w 1 duży (quad pixel), dając zdjęcie w rozdzielczości 12 MP.
5 Wszystkie deklaracje dotyczące żywotności baterii są przybliżone i oparte na medianie użytkownika przetestowanej dla profilu mieszanego użytkowania (obejmującego zarówno zużycie, jak i czas czuwania) w optymalnych warunkach sieciowych. Rzeczywista wydajność baterii będzie się różnić w zależności od wielu czynników, w tym siły sygnału, ustawień sieci i urządzenia, temperatury, stanu baterii i wzorców użytkowania.

616-megapikselowa matryca łączy 4 piksele w 1 duży, dając zdjęcie o rozdzielczości 4 MP.

One thought on “Motorola moto g 5g plus – moc technologii 5G dla wszystkich

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: