Gigaset GS80 – smartfon z LTE za grosze

Gigaset GS80 to budżetowy model smartfona, który – szczególnie z uwagi na atrakcyjną cenę  –  może zaoferować użytkownikowi nowe doświadczenia i zastosowania. Urządzenie jest teraz dostępne w sklepach MediaMarkt za 199 zł.

Telefon posiada wyświetlacz FWVGA TN o przekątnej 5,0” ze szkłem 2.5D i powłoką odporną za zabrudzenia. Wymienny akumulator litowo-jonowy ma pojemności 2000 mAh. Główna kamera oferuje automatyczny fokus i rozdzielczość 5 MP. Gigaset GS80  posiada czterordzeniowy procesor 1,3 GHz z obsługą 4G LTE i 1 GB pamięci RAM. GS80 obsługuje dwie karty SIM, a do dyspozycji użytkownika oddaje dodatkowo jeden slot microSD (obsługa kart o pojemności maks. 128 GB) oraz złącze micro-USB z funkcją „On-The-Go”.

Gigaset GS80

Parametry urządzenia, które kosztuje 199 złotych, narzucają pewne ograniczenia, ale nie wszyscy użytkownicy smartfonów korzystają z pamięciożernych aplikacji i nie uruchamiają rozbudowanych gier – mówi Jacek Adamiak, reprezentujący markę Gigaset w Polsce.  –  Model GS80 zapewnia jednak podstawową funkcjonalność smartfona, a przy okazji może rozszerzyć doświadczenia wynikające z używania tego typu sprzętu. Znajdzie wówczas zastosowanie w zupełnie nowych sytuacjach, otwierając przed użytkownikiem nieznane dotąd możliwości.

Test Gigaset GS100 – smartfon dla początkujących z panoramicznym wyświetlaczem

Co może nam zaoferować smartfon z LTE za 199 złotych:

 Telefon dla dziecka

Co zyskujesz: brak stresu, że upadek lub strata telefonu w szkole będzie związany z dużą stratą finansową.

 Nawigacja do samochodu

Co zyskujesz: stale rezydujące w pojeździe urządzenie nawigacyjne, które po dotarciu do celu schowasz w podręcznym schowku. Brak telefonicznych połączeń przychodzących na urządzeniu nawigacyjnym.

 Modem LTE

Co zyskujesz: jeżeli posiadasz dodatkową kartę SIM z pakietem Internetu, to skorzystasz z niezależnego urządzenia dostępowego do Internetu, które połączysz z laptopem m.in. poprzez WiFi (Gigaset GS80 posiada funkcję bezprzewodowego udostępniania połączenia internetowego).

 Dodatkowy telefon w domu

Co zyskujesz: „tradycyjną” domową słuchawkę, która pełni dyżurną funkcję w domu.

Terenowy back-up

Co zyskujesz: „bezpieczny” telefon na wycieczki, spływ kajakowy lub prace w ogrodzie. Pełna funkcjonalność smartfona, która w razie straty lub uszkodzenia, nie będzie bolesna dla Twojego portfela.

 Panel obsługi urządzeń inteligentnego domu

Co zyskujesz: smartfon, który obsługuje aplikacje do sterowania oświetleniem w domu, kontroli inteligentnych gniazdek elektrycznych, a nawet zarządzająca podlewaniem ogrodu.

 Smartfon dla pracowników

Co zyskujesz: atrakcyjna cenowo opcja umożliwiająca wyposażenie zespołu w służbowy smartfon.

 Wielu użytkowników z pewnością znajdzie inne, własne zastosowania dla takiego smartfona, jak Gigaset GS80. Być może zechce się nimi podzielić w komentarzach lub mediach społecznościowych?

 Gigaset GS80 w promocyjnej cenie 199 złotych będzie dostępny w sklepach MediaMarkt na terenie całej Polski, a także w sklepie internetowym pod adresem http://www.mediamarkt.pl do 19 lipca 2020 roku. Producent zapewnia wsparcie gwarancyjne i serwisowe w Polsce.

źródło: Gigaset

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl