Lato, słońce, wspaniałe brzemienia – przenośne głośniki Sharp rozkręcą każdą imprezę

Słońce świeci, temperatura wciąż wzrasta, a lato już w pełni. Pora wyjść na zewnątrz i zacząć z niego korzystać! Czy to grillowanie w ogrodzie, schładzanie się nad brzegiem jeziora, czy spotkanie z przyjaciółmi w parku, firma Sharp może zapewnić ulubioną muzykę do Twojej letniej zabawy dzięki nowym przenośnym głośnikom imprezowym PS-919 oraz PS-929.

Stopniowe rozluźnianie zasad społecznego dystansu jest powodem do świętowania z naszymi najbliższymi i wielu z nas nie może się doczekać, aby ponownie doświadczyć tego prawdziwie imprezowego klimatu. Z nowymi głośnikami imprezowymi firmy Sharp – PS-919 i PS-929 – będziemy mogli tańczyć całą noc! Te przenośne głośniki o dużej mocy możesz połączyć w parę, aby uzyskać dźwięk True Wireless Stereo, a migające światła DISCO sprawią, że impreza przeniesie się na kolejny poziom!

PS-929
Sharp PS-929

Niewielkie rozmiary PS-919 i klasa wodoodporności IPX5 sprawiają, że jest to głośnik idealny na imprezy plenerowe. Umożliwia bezproblemowe przesyłanie strumieniowe muzyki przez Bluetooth ze smartfonu lub tabletu i może być używany z innymi urządzeniami przez połączenie za pomocą dostępnych portów; można nawet odtwarzać muzykę przez port USB (który również naładuje Twój telefon). Możemy w łatwy sposób umieścić go na statywie, dzięki gwintowi umieszczonemu w podstawie, a dzięki najnowszej technologii baterii litowych można z niego korzystać nawet do 14 godzin.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Jeżeli chcesz urządzić najgłośniejszą imprezę w okolicy, PS-929 to głośnik dla Ciebie. Maksymalna moc 180 W oraz funkcja SUPER-BASS zapewniają prawdziwie imponujący dźwięk. Korzystając z funkcji True Wireless Stereo, możesz sparować bezprzewodowo dwa PS-929 razem, aby uzyskać wciągający dźwięk stereo, który jest ponad dwukrotnie lepszy! W celu uzyskania kompletnego rozwiązania na imprezę PS-929 został wyposażony w mikrofon, dzięki czemu możesz śpiewać razem ze swoim ulubionym artystą.

PS-919
Sharp PS-919

PS-929 posiada 10 ustawień korektora, które pozwalają na dostosowanie dźwięku do własnych upodobań. Bluetooth, wejścia dla drugiego mikrofonu lub gitary, aux-in i USB (z funkcją ładowania) zapewniają maksymalną łączność. Wbudowany akumulator gwarantuje pełną mobilność, a gdy się wyczerpie, wystarczy podłączyć go do sieci, aby utwory były odtwarzane bez przerwy. PS-929 z pewnością będzie duszą Twojej imprezy!

Głośniki PS-919 oraz PS-929 są dostępnie w sugerowanych cenach detalicznych 499 zł oraz 549 zł.

źródło: Sharp 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl