Poradnik lato 2020 – czyli w co warto zaopatrzyć się na wakacje

Przedstawiamy najlepsze propozycje, które przydadzą się każdemu miłośnikowi nowoczesnych technologii. Produkty z naszego poradnika doskonale sprawdzą się podczas każdego letniego scenariusza – bez względu na to, czy wakacje będą spędzane aktywnie, na wypoczynku czy w domowym zaciszu. Poradnik może też przydać się osobom, które szukają idealnego prezentu na komunię lub inną okoliczność.

Laptop HP ENVY x360

HP ENVY x360

Stylowy laptop z dotykowym ekranem 360 stopni z przekątną 13,3″. Spakuj go do plecaka, zabierz na wycieczkę i korzystaj podczas wakacyjnych podróży. Będziesz bardzo zaskoczony żywotnością baterii HP ENVY x360, która pozwoli Ci na swobodne użytkowanie nawet do 12 godzin.

HP ENVY x360 to gwarancja funkcjonalności urządzenia na najwyższym poziomie. Konwertowalny laptop charakteryzuje się szczególną dbałością o styl. Elegancja i wydajność są znakami szczególnymi urządzenia. Laptop wygląda bardzo nowocześnie.

Cena: od 3479 zł

Słuchawki OMEN Mindframe

OMEN Mindframe

Gamingowe pojedynki w słuchawkach OMEN Mindframe mogą trwać wiecznie. Nawet podczas letnich upałów. Dlaczego? Innowacyjny system chłodzenia uszu pomoże Ci utrzymywać komfort grania przez bardzo długi czas. To pierwsze na świecie słuchawki gamingowe z aktywną technologią chłodzenia nausznego – FrostCap. Przeżyj wciągającą scenę muzyczną z 7.1 wirtualnym dźwiękiem przestrzennym i mega przyjemnością z gry.

Cena: od 478 zł

Laptop OMEN X 2S

OMEN X 2S

w 15,6-calowym HP OMEN X 2S znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, aby grać na najwyższym poziomie. Sprawdź konfigurację dwóch monitorów, dzięki ekranowi dotykowemu 15,18 cm (5,98″) 1080p montowanemu nad klawiaturą. Na drugim ekranie odpalisz, Spotify, OMEN Command Center, Messenger, Twitch i wiele więcej – bez przerywania gry. To najpotężniejsza generacja mobilnych procesorów Intel Core i7 9. Generacji, która Łączy się z układem graficznym Nvidia GeForce RTX o nieprzeciętnej mocy.

Cena: od 11977 zł

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl